reklama

Aktuálny zoznam mobilných odberových miest na území Trnavy

Na území Trnavy fungujú momentálne štyri odberové miesta určené na bezplatné antigénové testovanie.

K 17. máju 2021 podľa údajov Ministerstva zdravotníctva SR sa v Trnave nachádzajú štyri mobilné odberové miesta určené na antigénové testovanie.

Tri odberové miesta sú v prevádzke šesť dní v týždni, jedno je k dispozícii nepretržite od pondelka do nedele.

Minulý týždeň, v piatok 14. mája, ukončilo činnosť odberové miesto Regionálneho úradu verejného zdravotníctva na Halenárskej ulici.

Ilustračné foto: trnava-live.sk / Patrik Pokorný

V centre Trnavy vykonáva antigénové testovanie spoločnosť MEDICAL SAFE s.r.o. v priestoroch kina Hviezda od utorka do soboty v čase od 8. do 16. hodiny, počas nedieľ od 9. do 17.00. Objednať si vyšetrenie môžete tu.

Na Kalinčiakovej ulici 27 prevádzkuje mobilné odberové miesto spoločnosť MEDISIL s.r.o., funguje sedem dní v týždni v čase od 08:00 do 12:00 a od 12:45 do 16:45 hod. Na test sa môžete objednať tu.

Na adrese V Jame 6645/15 na sídlisku Družba, v priestoroch pre obchod a služby na prízemí pod obytnými domami za školským areálom, funguje mobilné odberové miesto, ktoré prevádzkuje MUDr. Peter Bakič s.r.o.

Testovanie prebieha od utorka do nedele v čase v čase od 8.30 do 16.30 hod., funguje tu objednávkový systém.

Trnavský samosprávny kraj prevádzkuje odberové miesto v areáli Strednej zdravotníckej školy v Trane na Daxnerovej ulici č. 6316/6, ideálne miesto na vstup je od čerpacej stanice Shell.

Mobilné odberové miesto je v prevádzke šesť dní v týždni. V pondelok až piatok od 10:00 do 18:00 a v sobotu medzi 08:00 a 16:00. hodinou. Aj tu funguje objednávkový systém.

V prípade, že potrebujete PCR vyšetrenie na prítomnosť ochorenia Covid-19, objednávkový formulár nájdete na stránke korona.gov.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 17. mája 2021 8:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.