reklama

V Trnave fungujú aktuálne tri mobilné odberové miesta na bezplatné antigénové testovanie

Na území Trnavy fungujú momentálne tri odberové miesta určené na bezplatné antigénové testovanie.

K 14. júnu 2021 podľa údajov Ministerstva zdravotníctva SR sa v Trnave nachádzajú tri mobilné odberové miesta určené na antigénové testovanie.

Dve odberové miesta sú v prevádzke šesť dní v týždni, jedno je k dispozícii nepretržite od pondelka do nedele.


Odberové miesto na Strednej zdravotníckej škole v Trnave

V centre Trnavy vykonáva antigénové testovanie spoločnosť MEDICAL SAFE s.r.o. v priestoroch kina Hviezda od utorka do soboty v čase od 8. do 16. hodiny, počas nedieľ od 9. do 17.00. Objednať si vyšetrenie môžete tu.

Na Kalinčiakovej ulici 27 prevádzkuje mobilné odberové miesto spoločnosť MEDISIL s.r.o., funguje sedem dní v týždni v čase od 08:00 do 12:00 a od 12:45 do 16:45 hod. Na test sa môžete objednať tu.

Trnavský samosprávny kraj prevádzkuje odberové miesto v areáli Strednej zdravotníckej školy v Trane na Daxnerovej ulici č. 6316/6, ideálne miesto na vstup je od čerpacej stanice Shell.

Mobilné odberové miesto je v prevádzke šesť dní v týždni. V pondelok až piatok od 10:00 do 18:00 a v sobotu medzi 08:00 a 16:00. hodinou. Aj tu funguje objednávkový systém.

Ulož ako PDF
Napísal 14. júna 2021 7:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.