reklama

Bezplatné antigénové testovanie funguje v Trnave pri nemocnici a po novom aj v kine Hviezda

Hasičský a záchranný zbor v pondelok 9. novembra 2020 začal bezplatné antigénové testovanie v priestoroch kina Hviezda, ktoré na tento účel poskytlo mesto Trnava, informuje Ministerstvo zdravotníctva SR.

Odbery sú určené pre všetky vekové kategórie. Prioritne by ich však mali využívať tí, ktorí cestujú do okresov v červenej zóne, na čo potrebujú aktuálny certifikát s negatívnym výsledkom.

Ilustračné foto

Odbery vykonávajú hasičskí záchranári, ktorí majú s testovaním bohaté skúsenosti. Odberové miesto v kine Hviezda bude otvorené cez pracovné dni od 12.00 do 20.00 hod.

Antigénové, ako aj PCR testovanie prebieha aj na mestskom parkovisku pri Fakultnej nemocnici v čase od 12.00 do 16.00 hod. V dohľadnej dobe má byť zverejnený objednávací systém, aby sa predišlo dlhému čakaniu v radách na testovanie.

Ulož ako PDF
Napísal 9. novembra 2020 18:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.