reklama

Cez víkend začala trnavská župa s očkovaním tínedžerov, podali im 1800 vakcín

Trnavský samosprávny kraj (TTSK) začal počas uplynulého víkendu s očkovaním tínedžerov vo veku od 12 do 15 rokov.

V piatich veľkokapacitných očkovacích centrách TTSK podali 26. a 27. júna 2021 spolu 18-tisíc vakcín Pfizer, Moderna a AstraZeneca.

Od februára trnavská župa podala už viac ako 208-tisíc vakcín proti ochoreniu Covid-19.


Mládež sprevádzajú na očkovanie zákonní zástupcovia

FOTO: trnava-live.sk / Patrik Pokorný

V nedeľu 27. júna sme premiérovo vakcínu podávali aj mladým vo veku 12-15 rokov, čo prišla skontrolovať aj hlavná odborníčka Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky pre všeobecnú starostlivosť o deti a dorast Elena Prokopová,“ informovala župa. Tínedžerov sprevádzajú na očkovanie rodičia.

Na stredných zdravotníckych školách TTSK podal mladým ľuďom 1800 vakcín Pfizer.

Na očkovanie do telocvične Strednej zdravotníckej školy v Trnave sa prišli v nedeľu aj zaočkovať futbalisti a členovia realizačného tímu FC Spartak Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2021 7:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.