reklama

Cez víkend podali v trnavských župných centrách vyše 20-tisíc dávok vakcín

Trnavský samosprávny kraj podal vo svojich veľkokapacitných očkovacích centrách počas víkendu 12. a 13. júna 2021 dvadsaťtisíc vakcín.

Župa otvorila aj počas uplynulej soboty a nedele všetkých päť veľkokapacitných očkovacích centier.

„Podali sme ďalšich 20 – tisíc prvých a druhých dávok vakcín, čím sme opäť prispeli k dosiahnutiu kolektívnej imunity. V Pieštaňoch dostalo prvých 575 záujemcov vakcínu Sputnik V,“ informoval TTSK.

Celkovo trnavská župa vo svojich centrách podala viac ako 170 – tisíc dávok vakcín.

FOTO: TTSK

Na zabezpečenie plynulosti očkovania vo svojich centrách župa hľadá dobrovoľníkov s vekom nad 18 rokov. Vítaní sú všetci záujemcovia s chuťou pomôcť a tak prispieť k čo najskoršiemu návratu k bežnému životu.

Informácie o očkovaní, v slovenskom aj maďarskom jazyku ako aj mapy očkovacích centier trnavskej župy sú dostupné na https://zdravazupa.sk/korona/#ockovanie.

Ulož ako PDF
Napísal 13. júna 2021 7:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.