reklama

Cez víkend podali v trnavských župných centrách vyše 20-tisíc dávok vakcín

Trnavský samosprávny kraj podal vo svojich veľkokapacitných očkovacích centrách počas víkendu 12. a 13. júna 2021 dvadsaťtisíc vakcín.

Župa otvorila aj počas uplynulej soboty a nedele všetkých päť veľkokapacitných očkovacích centier.

“Podali sme ďalšich 20 – tisíc prvých a druhých dávok vakcín, čím sme opäť prispeli k dosiahnutiu kolektívnej imunity. V Pieštaňoch dostalo prvých 575 záujemcov vakcínu Sputnik V,” informoval TTSK.

Celkovo trnavská župa vo svojich centrách podala viac ako 170 – tisíc dávok vakcín.

FOTO: TTSK

Na zabezpečenie plynulosti očkovania vo svojich centrách župa hľadá dobrovoľníkov s vekom nad 18 rokov. Vítaní sú všetci záujemcovia s chuťou pomôcť a tak prispieť k čo najskoršiemu návratu k bežnému životu.

Informácie o očkovaní, v slovenskom aj maďarskom jazyku ako aj mapy očkovacích centier trnavskej župy sú dostupné na https://zdravazupa.sk/korona/#ockovanie.

Ulož ako PDF
Napísal 13. júna 2021 7:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.