reklama

V krajských centrách podali cez víkend takmer 16-tisíc vakcín, tisícpäťsto záujemcov zaočkovali bez registrácie

V piatich veľkokapacitných očkovacích centrách Trnavského samosprávneho kraja podali počas víkendu od 16. do 18. júla 2021 takmer 16-tisíc vakcín.

Trnavský samosprávny kraj sprístupnil od piatka 16. do nedele 18. júla všetkých päť veľkokapacitných očkovacích centier.

Premiérovo sa podávala aj jednodávková vakcína od Janssen z portfólia Johnson & Johnson, ktorú si vybralo takmer 2300 záujemcov.

Po prvý raz sa na troch miestach – v Piešťanoch, Dunajskej Strede a v Trnave mohli zaočkovať aj záujemci bez predchádzajúcej registrácie. Túto možnosť využilo až 1500 ľudí.

Ilustračné foto: TTSK

Počas uplynulých troch dní zaočkovali spolu v krajských centrách takmer 16-tisíc ľudí, celkovo bolo prostredníctvom TTSK podaných 241-tisíc dávok očkovacej látky.

Na očkovanie sa môžete prihlásiť na stránke https://vakcinacia.nczisk.sk/registracia.

Na zabezpečenie plynulosti očkovania vo svojich centrách župa hľadá dobrovoľníkov s vekom nad 18 rokov. Vítaní sú všetci záujemcovia s chuťou pomôcť a tak prispieť k čo najskoršiemu návratu k bežnému životu.

Informácie o očkovaní, v slovenskom aj maďarskom jazyku ako aj mapy očkovacích centier trnavskej župy sú dostupné na https://zdravazupa.sk/korona/#ockovanie.

Ulož ako PDF
Napísal 12. júla 2021 8:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.