reklama

Mestský úrad v Trnave sa od pondelka vracia do bežného režimu

Od pondelka 15. júna 2020 sú verejnosti sprístupnené všetky pracoviská mestského úradu na Trhovej 3 v bežných úradných hodinách. Klienti budú môcť vybaviť svoje požiadavky aj osobne na jednotlivých odboroch bez potreby ohlasovať sa vopred.

V súlade s aktuálnymi usmerneniami zodpovedných orgánov budú meranie telesnej teploty i dezinfekcia rúk pri vstupe dobrovoľné, vo vnútri úradu však bude naďalej potrebné mať nasadené ochranné rúško.

Ilustračné foto

„Po troch mesiacoch sa vraciame do normálneho režimu. Obdobie koronavírusu bolo náročné, ale okamžite sme zaviedli preventívne opatrenia na ochranu verejnosti i našich zamestnancov. Aj v neštandardných podmienkach sme sa snažili udržať mestský úrad v chode v maximálnej možnej miere a hľadali sme spôsoby, ako počas obmedzení vybavovať potrebnú agendu pre občanov. Ďakujeme obyvateľom nášho mesta za pochopenie a zhovievavosť,“ povedala prednostka MsÚ Katarína Koncošová.

Pre verejnosť je otvorená aj budova radnice na Hlavnej 1.

Ulož ako PDF
Napísal 12. júna 2020 8:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mestský úrad v Trnave sa od pondelka vracia do bežného režimu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.