reklama

Príjemné letné večery môžete stráviť aj na zaujímavých akciách vo viniciach v okolí Trnavy

Letná sezóna sa pomaly rozbieha a lokálne podniky oživujú svoje tradičné podujatia. Inak to nebude ani vo vinárstvach v okolí Trnavy. Letné akcie odštartuje koncom júna tradičná Parna Party, nebudú chýbať ani večere medzi vinohradmi, ako aj oslava 30. výročia založenia vinárstva Karpatská Perla.

Obdobie, kedy nám horúce podvečery osvieži vychladené víno a prítomnosť priateľov či najbližších, je už tu. S ním prichádzajú aj vinárstva so svojimi tradičnými letnými akciami.

Už tento víkend sa v Suchej nad Parnou uskutoční párty vo vinici s názvom Parna Party. Organizuje ju miestne rodinné vinárstvo Zvolenských, ktoré je známe svojimi romantickými vinohradmi.

V sobotu 26. júna 2021 sa nimi budú niesť rytmy DJ-a VIX a to od 19.00 hod. do 2.00 hod. rána. Nebude chýbať ani víno priamo z pivníc vinárstva, výborné jedlo a dobrá nálada. „Tešíme sa na všetky vaše veselé tváre a rozhovory pri dobrom víne a jedle,“ hovorí v pozvánke vinárska rodina Zvolenských. Vstupné na Parna Party je 20€ a je možné si ho zakúpiť vopred cez stránku vinárstva.


Grilovačka vo vinici

FOTO: Terra Parna

Párty odštartuje vinársku letnú sezónu a tá bude pokračovať celý júl. Vinárstvo Zvolenských, Terra Parna, pripravilo štyri termíny podujatia “Večera medzi vinohradmi”, a to 8., 15., 22. a 29. júla. Šéfkuchár Michal Hečko hosťom pripraví štvorchodové menu priamo na grile uprostred vinohradov.

“Každý chod bude doplnený naším vínom spárovaným presne k danému typu jedla,” dodáva rodina Zvolenských. Večere sa budú konať od 18.00 hod. priamo pod dominantou vinárstva – vežičkou uprostred vinohradov.

Predaj vstupeniek v cene 55€ na osobu je možný len vopred cez stránku vinárstva, keďže počet hostí na večeri je obmedzený.

Aj august prinesie predzvesť vinobrania a jeho uvítaním bude podujatie s názvom “Pekné víno s rozhľadom”, ktoré na počesť svojich 30. narodením založenia usporadúva vinárstvo Karpatská Perla zo Šenkvíc.

Pre svojich návštevníkov a milovníkov vína si pripravili v sobotu, 21. augusta, od 13.00 do 21.00 hod. degustácie vín a aj bohatý sprievodný program.

Hostia podujatia si budú môcť vychutnať tie najlepšie a najznámejšie vína z produkcie vinárstva a to s výhľadom na široko-ďaleko siahajúce vinice a Malokarpatský kraj.

Vstupenky na podujatie budú dostupné na stránke vinárstva.

FOTO: Karpatská Perla

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2021 10:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.