reklama

V Trstíne sa zrazilo osobné auto s dodávkou, jeden z účastníkov nehody mal Covid-19, zasahujúci putovali do karantény

V nedeľu 3. októbra 2021 predpoludním došlo v Trstíne k zrážke dodávky a osobného auta.

Na mieste zasahovali aj hasiči z Trnavy. Zo štyroch účastníkov dopravnej nehody zostal jeden z nich zakliesnený v havarovanej dodávke.

„Na vyslobodenie však nebolo potrebné použitie vyslobodzovacieho náradia. Po vyslobodení bola osoba naložená na nosidlá a transportovaná do vozidla záchrannej zdravotnej služby. Ďalšie osoby boli príslušníkmi prehliadnuté a následne im bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc. Počas zásahu sa zistilo, že jedna osoba mala pozitívny test na ochorenie COVID-19, preto príslušníci, ktorí s ňou prišli do bezprostredného kontaktu, odišli okamžite do domácej karantény,“ uviedla hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová.

Počas nehody prišlo k úniku prevádzkových kvapalín, preto na očistenie vozovky aj chodníka boli použité sorpčné materiály.


FOTO: HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 4. októbra 2021 9:50. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.