reklama

Nehoda poľského kamióna skomplikovala dopravu na trase z Trnavy do Bratislavy

AKTUALIZÁCIA 11:07 hod.

Nehoda poľského kamióna skomplikovala dopravu na trase z Trnavy do Bratislavy. Vodič nafúkal 1,46 promile, kamión sa prevrátil, diaľnicu na šesť hodín uzavreli.

Diaľnica v smere do Bratislavy bola po 9.15 hodine otvorená s dopravnými obmedzeniami – pravý jazdný pruh je neprejazdný, ľavý jazdný pruh je čiastočne prejazdný. Dopravu v tomto úseku usmerňujú dopravní policajti.

„Krátko pred 10.30 h bola diaľnica D1, na ktorej sa od skorých ranných hodín vykonávali potrebné úkony súvisiace s odstraňovaním následkov dopravnej nehody a jej dokumentovaním, plne sprejazdnená,“ informovala bratislavská polícia.

Vodič nákladného motorového vozidla zn. Volvo bol obmedzený na osobnej slobode a vykonávajú sa s ním v súčasnosti potrebné procesné úkony.

FOTO: KR PZ Bratislava

Pôvodný článok

Kvôli nehode kamióna na diaľnici D1 pred Sencom v smere od Trnavy je úsek od Voderád do Bratislavy neprejazdný. Tvoria sa dlhé kolóny.

V stredu 27. októbra v ranných hodinách došlo na diaľnici D1 pred Sencom v smere od Trnavy k nehode kamióna, úsek je neprejazdný.

Zelená vlna hlási neprejazdnú diaľnicu od Voderád a odporúča už od Trnavy využiť starú cestu. „Kolóny sú na diaľnici a už aj na obchádzkach, zdržíte sa takmer dve hodiny,“ hlásila Zelená vlna krátko po ôsmej hodine ráno.


Havarovaný kamión na D1

FOTO: Zelená vlna / SOS System Slovakia

Spomalená doprava začína na starej ceste pred Cíferom a pokračuje až po napojenie na D1 za Blatným.

Z dopravných údajov Google Maps vyplýva, že na diaľnici pribudla aj ďalšia nehoda za Zelenčom, ďalšia je hlásená na starej ceste medzi Kaplnou a Blatným smer Trnava – Senec a tiež za Bernolákovom pri Metre, zdržanie je 20 minút.


Dopravná situácia na mapách Google o 8:30 hod. (link)

Ulož ako PDF
Napísal 27. októbra 2021 8:30. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.