reklama

Pozvánka na dušičkový Príbeh o troch bratoch do renesančných pivníc Hradu Červený Kameň

Slovenské národné múzeum – Múzeum Červený Kameň pozýva na netradičné scénické prehliadky. Počas dušičkového víkendu v dňoch 29. októbra až 1. novembra 2021 vyrozprávajú Príbeh o troch bratoch. Prehliadky sa budú odohrávať v pivničných priestoroch hradu v čase od 14.00 do 18.00 hod.

Duch miesta Hradu Červený Kameň počas dušičkovej atmosféry znovu oživí storočia mŕtvy príbeh o hľadaní moci a ľudského šťastia a vďaka stretnutiu návštevníkov s čarodejmi i smrťou umožní zhliadnuť najväčšie podzemné priestory v strednej Európe v magicky netradičnom, scénickom prevedení.

FOTO: SNM Múzeum Červený Kameň

Renesančné pivnice Červeného Kameňa, zachované v pôvodnom prevedení, sú ideálnym prostredím pre známy čarodejnícky príbeh o troch bratoch, ktorý v rámci kultovej série o Harrym Potterovi hľadá pôvod takzvaných „darov smrti“.

Nachádza ho v rozprávaní o troch čarodejníkoch, ktorí pokorili rieku smrti, a tým zmenili osud celého čarodejníckeho sveta.

Podujatie bude prebiehať v režime OTP. Návštevníci sú povinní mať prekryté dýchacie cesty ochranným rúškom.

Vstupenky si môžete rezervovať na e-mailovej adrese: objednavkymck@snm.sk. Maximálny počet v skupine je 50 osôb.

Ulož ako PDF
Napísal 28. októbra 2021 8:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.