reklama

Počas víkendu bude opäť prebiehať očkovanie v priestoroch SOŠE Trnava

Očkovacie centrum Trnavského samosprávneho kraja na Strednej odbornej škole elektrotechnickej (SOŠE) bude otvorené počas víkendu 6. a 7. novembra 2021.

Župa zverejnila harmonogram očkovania počas nasledujúceho víkendu. V priestoroch SOŠE na Sibírskej ulici 5945/1 v Trnave budú očkovať v sobotu aj v nedeľu.

Očkovanie je možné prvou, druhou aj treťou dávkou vakcíny Pfizer/BioNTech alebo Moderna.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

V sobotu 6. aj v nedeľu 7. novembra 2021 je stanovený čas očkovania pre registrovaných od 8:00 do 18:00, pre neregistrovaných záujemcov od 14:00 do 18:00 h.

Vakcína Pfizer/BioNTech je určená na očkovanie od 12 rokov (vrátane), vakcína Moderna od 18 rokov.

Je potrebné priniesť si so sebou platný doklad totožnosti, preukaz poistenca a vyplnené dotazníky. Neplnoletí záujemcovia musia prísť v sprievode svojho zákonného zástupcu, a to aj pri podaní druhej dávky vakcíny.

Informácie o očkovaní, ako aj mapy očkovacích centier trnavskej župy sú dostupné na zdravazupa.sk/korona/#ockovanie.

Všetky potrebné tlačivá a dokumenty nájdete na webe https://bit.ly/3nPYAJn.

Ulož ako PDF
Napísal 4. novembra 2021 10:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.