reklama

Počas víkendu bude opäť prebiehať očkovanie v priestoroch SOŠE Trnava

Očkovacie centrum Trnavského samosprávneho kraja na Strednej odbornej škole elektrotechnickej (SOŠE) bude otvorené počas víkendu 6. a 7. novembra 2021.

Župa zverejnila harmonogram očkovania počas nasledujúceho víkendu. V priestoroch SOŠE na Sibírskej ulici 5945/1 v Trnave budú očkovať v sobotu aj v nedeľu.

Očkovanie je možné prvou, druhou aj treťou dávkou vakcíny Pfizer/BioNTech alebo Moderna.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

V sobotu 6. aj v nedeľu 7. novembra 2021 je stanovený čas očkovania pre registrovaných od 8:00 do 18:00, pre neregistrovaných záujemcov od 14:00 do 18:00 h.

Vakcína Pfizer/BioNTech je určená na očkovanie od 12 rokov (vrátane), vakcína Moderna od 18 rokov.

Je potrebné priniesť si so sebou platný doklad totožnosti, preukaz poistenca a vyplnené dotazníky. Neplnoletí záujemcovia musia prísť v sprievode svojho zákonného zástupcu, a to aj pri podaní druhej dávky vakcíny.

Informácie o očkovaní, ako aj mapy očkovacích centier trnavskej župy sú dostupné na zdravazupa.sk/korona/#ockovanie.

Všetky potrebné tlačivá a dokumenty nájdete na webe https://bit.ly/3nPYAJn.

Ulož ako PDF
Napísal 4. novembra 2021 10:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.