reklama

Očkovanie v telocvični SOŠE na Sibírskej ulici bude prebiehať od piatka 7. do nedele 9. januára

Veľkokapacitné očkovacie centrum na SOŠ elektrotechnickej v Trnave bude v prevádzke od piatka 7. do nedele 9. januára 2022. Oznámila to trnavská župa. Župa otvorí aj očkovacie centrá v Dunajskej Strede a Skalici.

TTSK informuje, že premiérovo budú podávať vakcínu aj deťom vo veku od 5 do 11 rokov (vrátane), ktoré sú zaregistrované prostredníctvom webu vakcinacia.nczisk.sk a prišla im potvrdzovacia správa s dátumom a časom očkovania.

V Trnave sa bude očkovať v telocvični SOŠE na Sibírskej ulici v piatok od 13. do 18. hodiny, cez víkend od 8. do 18. hodiny. Presný harmonogram nájdete na konci článku.

Župa pripomína, že v záujme zabezpečenia plynulého chodu očkovacích centier je vhodné, aby záujemcovia o vakcínu využili možnosť registrácie, vďaka čomu dostanú pozvánku na presný dátum a čas očkovania. Registrovaní budú mať prednosť pred neregistrovanými.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Záujemcovia, ktorí idú na tretiu dávky vakcíny si musia priniesť potvrdenie o očkovaní druhou dávkou.

Je potrebné priniesť si so sebou platný doklad totožnosti, preukaz poistenca a vyplnené dotazníky, ktoré sú dostupné na tejto stránke.

Neplnoletí záujemcovia musia prísť v sprievode svojho zákonného zástupcu, a to aj pri podaní druhej alebo tretej dávky vakcíny.

Informácie o očkovaní, ako aj mapy očkovacích centier trnavskej župy sú dostupné na https://zdravazupa.sk/novinky/.

HARMONOGRAM OČKOVANIA 7. – 9. januára 2022

Piatok 7. január 2022

VKOC Trnava, SOŠ elektrotechnická, Sibírska 5945/1, 917 01 Trnava

Čas očkovania: 13:00 – 18:00, LEN REGISTROVANÍ

Vakcína: Pfizer/BioNTech (od 5 rokov vrátane do 11 rokov vrátane)

Sobota 8. január 2022

VKOC Trnava, SOŠ elektrotechnická, Sibírska 5945/1, 917 01 Trnava

Čas očkovania: 8:00 – 18:00, registrovaní aj neregistrovaní

Vakcína: Pfizer/BioNTech (od 12 rokov vrátane)

Nedeľa 9. január 2022

VKOC Trnava, SOŠ elektrotechnická, Sibírska 5945/1, 917 01 Trnava

Čas očkovania: 8:00 – 18:00, registrovaní aj neregistrovaní

Vakcína: Moderna (od 18 rokov vrátane)

Ulož ako PDF
Napísal 4. januára 2022 10:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.