reklama

Otváracie hodiny pôšt počas najbližších dní a sviatkov

Niektoré pobočky Slovenskej pošty budú posledné dni pred Vianocami otvorené dlhšie.

Vybrané pobočky Slovenskej pošty, v ktorých je uložené väčšie množstvo zásielok, budú od pondelka 20. decembra do stredy 22. decembra (vrátane) predlžovať otváracie hodiny.

Pošta tak chce v tomto hektickom období vyjsť v ústrety klientom, aby si stihli vyzdvihnúť zásielky pred Vianocami, pripomenula hovorkyňa Iveta Dorčáková.


Ilustračné foto

Počas vianočných sviatkov (24. – 26. decembra 2021) a novoročných sviatkov (1. a 6. januára 2022) budú všetky pošty zatvorené.

Na Silvestra 31. decembra 2021 budú otváracie hodiny pre verejnosť skrátené.

Aktuálne otváracie hodiny sú uvedené na výveskách jednotlivých pôšt, klienti ich nájdu v mobilnej aplikácií Slovenskej pošty aj na stránke www.posta.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 18. decembra 2021 17:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.