reklama

Zmenené stránkové hodiny na Mestskom úrade a oddeleniach dokladov na Kollárovej ulici počas sviatkov

Počas vianočných sviatkov sú zmenené úradné hodiny na Mestskom úrade v Trnave aj v Klientskom centre na Kollárovej ulici.

Oddelenia dokladov a evidencie vozidiel budú v pondelok 23. decembra 2019 k dispozícii od 08.00 do 13.00 h, v utorok 31. decembra si občania budú môcť vybaviť potrebnú agendu od 08.00 do 12.00 h.

V ostatných pracovných dňoch zostávajú stránkové hodiny nezmenené.

Ilustračné foto

Mestský úrad v Trnave okrem sviatočných dní 24., 25. a 26. decembra zostane zatvorený aj na Silvestra, v utorok 31. decemnbra 2019.

Zamestnanci úradu si budú v zmysle kolektívnej zmluvy čerpať hromadnú dovolenku.

Úrad bude otvorený po novom roku vo štvrtok 2. januára 2020.

Ulož ako PDF
Napísal 23. decembra 2019 8:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.