reklama

Cintoríny budú počas sviatkov otvorené až do 22. hodiny

Otváracia doba cintorínov na Kamennej ceste, na Ulici Terézie Vansovej, na Nitrianskej ceste a v Modranke bude do 3. novembra predĺžená od 7. do 22. hodiny.

Zamestnanci správy cintorínov budú počas týchto dní obchádzať cintoríny, monitorovať situáciu a zabezpečovať čistotu a poriadok. Občanom budú k dispozícii aj pri hľadaní hrobového miesta, informuje mesto Trnava v tlačovej správe.

Kancelária správy cintorínov na Kamennej ceste bude otvorená v pracovných dňoch od 8.00 do 16.00 h, 1. a 2. novembra v čase od 9.00 do 17.00 hodiny.

cintorin

Ilustračné foto

Občania si aj v tomto čase môžu preveriť platbu za hrobové miesto, uzatvoriť zmluvu o prenájme hrobového miesta a vykonať platbu za prenájom hrobového miesta. Predĺžená je aj otváracia doba kvetinárstva a cintorínskej architektúry.

Prevádzkovateľ pohrebísk mesta Trnava aj tento rok vydal zákaz pálenia sviečok a kahancov pred kaplnkou a v okolí kaplnky na novom cintoríne Ulici T. Vansovej z dôvodu každoročných požiarov a verejného ohrozenia.

Doprava bude ako po minulé roky usmerňovaná hliadkou dopravnej polície. Pri cintorínoch bude hliadkovať aj mestská polícia.

Počas sviatkov nebude na cintoríny povolený vjazd motorových vozidiel, s výnimkou vozidiel prevážajúcich zdravotne ťažko postihnuté osoby, vozidiel zdravotnej služby, požiarnej ochrany a policajného zboru a vozidiel správy cintorínov.

(Tlačová správa mesta Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 30. októbra 2013 15:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.