reklama

Poslanci mestského zastupiteľstva majú v roku 2022 absolvovať v súčasnom zložení päť riadnych zasadnutí

Poslanci Mestského zastupiteľstva mesta Trnava majú v roku 2022 absolvovať v súčasnom zložení a aktuálnom volebnom období ešte päť riadnych zasadnutí.

Prvé rokovanie mestských poslancov v roku 2022 (devätnáste v aktuálnom volebnom období 2018-2022) je naplánované na 15. februára. Druhé tohtoročné riadne zasadnutie sa má uskutočniť 26. apríla.

V prvom polroku majú zastupitelia rokovať ešte raz, a to 28. júna.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Po letnej prestávke je naplánované zasadnutie MZ 20. septembra.

Posledný raz v súčasnom zložení a aktuálnom volebnom období majú poslanci Mestského zastupiteľstva mesta Trnava rokovať 8. novembra 2022.

Nasledujúca schôdza, ktorá sa uskutoční zrejme v decembri, bude už ustanovujúcim zasadnutím nového MZ, ktoré vzíde z jesenných komunálnych volieb.

Rovnako päťkrát sa v tomto roku do volieb má zísť aj Mestská rada mesta Trnava. Jej zasadnutia sú naplánované spravidla týždeň pred rokovaním mestského zastupiteľstva.

Ulož ako PDF
Napísal 2. januára 2022 11:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.