reklama

Mestskí poslanci majú v tomto roku naplánovaných šesť zasadnutí zastupiteľstva

Trnavská radnica naplánovala na rok 2020 predbežne šesť zasadnutí mestského zastupiteľstva.

Podľa zverejneného harmonogramu sa v prvom aj druhom polroku 2020 uskutočnia po tri zasadnutia mestských poslancov.

Po prvý raz v tomto roku sa stretne mestský parlament 11. februára.

Ilustračné foto

Ďalšie rokovanie je naplánované na 28. apríla, poslanci zasadnú do lavíc naposledy pred letnými prázdninami 30. júna.

Po letnej prestávke je sa uskutoční zasadnutie MZ 29. septembra, piate rokovanie je v harmonograme 3. novembra a posledný raz v tomto roku majú poslanci rokovať 8. decembra.

Naplánované je aj tradičné slávnostné MZ 8. marca, na ktorom budú predstavitelia radnice odovzdávať ocenenia Mesta Trnava.

Zdroj: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 20. januára 2020 10:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

18 komentárov pre “Mestskí poslanci majú v tomto roku naplánovaných šesť zasadnutí zastupiteľstva”

 1. 1
  Parva Roma says:

  Nesľuboval onehdy pán primátor zastupiteľstvo každý mesiac? Nuž čo, zostalo pri sľuboch. Nielen v tomto.

  • 1.1
   hejter says:

   Možno si to všetko ostatné vybavia cez facebook ako pri VMČ a tu len postláčajú len tlačítka.

   Podľa zápisnice VMČ č. 1 – Stred zo dňa 21.2.2019 “Bc. Marcel Krajčo navrhol elektronické zdieľanie a diskusiu o projektoch (témach) z dôvodu zrýchlenia a zefektívnenia komunikácie členov VMČ. Po diskusii s týmto spôsobom komunikácie bez výhrad súhlasili všetci prítomní. Bc. Marcel Krajčo vytvorí elektronickú komunikačnú platformu a vytvorí prístup všetkým členom VMČ č.1.”

   A možno zrušia aj to, v niektorých komisiách sa už ani poriadne nestretávajú a hlasujú “per rollam”…

 2. 2
  Jery says:

  Pán primátor to poňal v zmysle ,, čas sú peniaze ,, a zjavne nasadil úsporný režim. Spravovanie verejných financií to je stále vo fáze virtuálnej ako v hre ,, Monopoly ,,.

 3. 3
  minúta ticha says:

  Každé zastupiteľstvo by sa malo začať minútou ticha za nepodarky 2019:
  – jedáleň Bottová
  – dar City Aréne 100.000,- eur
  – dar Arrive 500.000,- eur
  – príprava spaľovne odpadu
  – daň za ubytovanie
  – daň za smeti
  – fiasko rozpočet na 2020
  – bankrot mestských financií
  – dane z bankrotu za neschopnosť vedenia
  – šialený výrub Kukučínová
  – volebný podvod LT ( extrémne dane v programe neboli )
  – spomienka na nikdy neuskutočnené a nereálne FB vizualizácie, fantasmagórie

  • 3.1
   Grinič says:

   Dane sú exemplárnym volebným chrapúnstvom. Ak by takéto niečo vzápätí po voľbách vyrobil zvolený orgán v lokalite o cca 500 km bližšie ku griničskému poludníku, už by poprdkával na inej ako volenej stoličke.

  • 3.2
   1105 says:

   Zvýšenie poplatkov za odvoz separovaného odpadu . Rozum káže že separovaný odpad vieme finančne zhodnotiť , len v Trnave za to platí občan. Alebo je pravda že to spaľujú na Zavarskej, keďže sa nevedia dočkať spaľovne. Vybudovanie spaľovne bude biznis, 10 % vyprodukujú občania mesta a okolia a 90% dovezieme zo zahraničia, kde to je dobre zaplatené. Nám zostane len znečistená príroda a čo nestihli boľševici, dokončia aktivisti. Len nerozumiem prečo v okolí cementárne v Hornom Sŕní je v pôde znečistenie ktoré by sa tam nemalo nachádzať. Budeme mať potom prácu to odstraňovať. Problém v tomto biznise je v tom že kvalitný čistý separovaný odpad každý recykluje doma a sračky vyvezieme. Toto je transparentné manipulovanie s občanmi v snahe zabezpečiť zdravé životné prostredie, obsiahnuté vo volebnom programe. VOLEBNÝ PODVOD za ktorí zaplatíme svojim zdravým a zdravým svojich detí. Na znečistené ovzdušie zaplatí podľa štatistiky svojím životom 5000 občanov Slovenska, tento údaj treba zvýšiť a uvoľniť miesto pre migrantov, vyštudovaný v Budapešti u filantropa, pre ľachšie zvládnutie požadovaných úloh !!!!

   • 3.2.1
    Biznis says:

    Ak chceš niečo skritizovať, tak buď vecný a netliap piate cez deviate! Potom celý tvoj príspevok stojí za prd.
    Avšak musím oceniť tvoju stať o spaľovni. Treba skutočne zistiť, či úvahy a plány vybudovať spaľovnu sú skutočné. Ak áno, tak je najvyšší čas zistiť, kto a z akého dôvodu to propaguje.
    Prípadné vybudovanie spaľovne bude obrovská špinavosť na znečistení životného prostredia a na zdraví obyvateľov. Toto sa však prejaví v dlhodobom horizonte, keď už bude neskoro. Všetkých “odborníkov” mudrujúcich o bohovskej účinnosti filtrov treba poslať naspäť do ….
    V krátkodobom horizonte sa celkom istotne komusi prejaví biznis. No a o to v tejto demokracii vlastne ide. Kšefty!!!

    • 3.2.1.1
     sprava says:

     Počul si že by za predchodcov FCC horelo smetisko? Ja nie. Začalo horieť preto aby sa zdôraznila nevyhnutnosť vybudovať spaľovne a zachrániť našu rodnú zem pred katastrofou.Keď že majiteľ je Mexičan s odhadovaným majetkom 70 miliard dolárov, tak nás môže všetkých zachrániť. Problém je že na Slovensku potrebujeme vybudovať možno 2 spaľovne. Máme spaľovne v Bratislave, Košiciach, odpad spaľujú v Rohožníku , Hornom Sŕní,Ladcoch a Novácku elektráreň chcú po ukončení ťažby uhlia prebudovať na spaľovanie odpadu.Tieto zariadenia po triedení odpadu postačujú pokryť potreby Slovenska , je však aj návrh postaviť spaľovne v Prešove a Šali. Záverom spaľovanie odpadu je druhé najhoršie nakladanie s odpadom po skládkovaní. Dúfam že som podal vyčerpávajúcu odpoveď a uspokojil tak 1105 ako aj biznis.

  • 3.3
   banda says:

   minúta ticha presne ale volebný podvod sú vlastne všetky body čo si dal.
   Nero nasľuboval rúžové sny a svetlé zajtrajšky. Oklamal voličov.
   Keby tam dal to čo si napísal a čo sa aj reálne stalo 90% z tých čo ho volili by mu hlas nikdy nedali.
   K tomu treba pridať aj podvodníkov z 24ky. Lúzri čo sa na klamstve tak ako politické strany pred nimi, ktoré sme tam nechceli dostali do zastupiteľstva. Teraz sa tvária jak vyorané myši. My nič my muzikanti.
   Kopánka by nikdy nevolila Fúzakovú bandu – Ekhardt, Grónsky, Guniš, Sládek a spol keby vedeli čo urobia s Kukučínovou. Tak sprostí neboli ani Smeráci a to je čo povedať.
   Chlapci nech si užijú posledné volebné obdobie – táto neschopná hanba Trnavy.

   • 3.3.1
    banda says:

    Ešte doplním Fuzákovú bandu o tzv neposlancov Hluchý, Kolevová, Kollár, Kozelka, Minárech, Pavelek.
    Tí sa tam asi hrabali za účelom aby dohnusili Kukučínovú.
    Ďakujeme za vašu vynikajúcu činnosť.

    • 3.3.1.1
     placanerk says:

     Ak ti smiem poradit, ked sa chces opat dostat do vedenia TT, tak urob skutocne nieco pre TT, tu ti uz nic nepomoze, si prekuknuty.

   • 3.3.2
    Jan says:

    Keby len oklamal on ich aj systematicky okráda a šikanuje . Ničí životné prostredie ,viď zrušené jesenné a jarné čistenie mesta . Keď si občania sami poupratujú a požiadajú slušne o odvoz odpadu nemá kto. Tomu sa odborne hovorí GENOCÍDA .

   • 3.3.3
    rodinka says:

    Rodinka úžasných

 4. 4
  pamflet says:

  Ani sam nevie, co chcel povedat. Asi mu spadol “biznis”.

 5. 5
  Arana says:

  Tuším trafili do čírneho . Bingo .

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.