reklama

Senior na bicykli a pod vplyvom alkoholu si to namieril na diaľnicu pri Voderadoch

Hliadka mýtnej polície sa nestačila čudovať tomu, čo vidí. V pripájacom pruhu od obce Voderady si to na diaľnicu D1 nasmeroval 78 – ročný cyklista.

„Dôchodca smeroval priamo na trojprúdovú časť diaľnice D1, v smere z Bratislavy do Trnavy. Stačilo by málo a mohla sa stať ďalšia tragédia. Policajti muža ihneď zastavili a z diaľnice ho bezpečne dostali preč. V dychu mu namerali takmer 1 promile alkoholu. Policajtom odmietol prezradiť, čo ho viedlo k tejto riskantnej skratke,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.


Zadržaný cyklista

FOTO: KR PZ Trnava

Policajná hliadka uložila seniorovi na bicykli za tento vážny priestupok blokovú pokutu vo výške 100 eur.

„Upozorňujeme cyklistov a aj všetkých ostatných nemotorových účastníkov premávky, že na diaľnicu majú vstup zakázaný. Bicyklovanie alebo prechádzka po diaľnici by totiž mohla, s vysokou pravdepodobnosťou, skončiť fatálne. Vážte si svoje životy a zbytočne neriskujte,“ pripomenula Antalová.

Ulož ako PDF
Napísal 24. januára 2022 18:25. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.