reklama

Skrat spôsobil požiar auta, plamene zničili aj štvorkolku

Požiar auta si vyžiadal škody na majetku v hodnote 25-tisíc eur.

V stredu 16. februára 2022 zasahovali trnavskí hasiči na Zlievarnskej ulici v areáli súkromnej firmy.

Osobné auto zaparkované pred halou zachvátili pred 20. hodinou plamene, v čase príjazdu hasičskej jednotky bolo auto v pokročilej fáze horenia.

FOTO: HaZZ Trnava

„Uzamknutý prístup do areálu si za asistencie polície vyžiadal rozbitie sklenej výplne vchodových dvier do objektu. Plamene, ktoré sa medzičasom rozšírili už aj na vstupnú bránu, spôsobili zadymenie interiéru spoločnosti. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru použili hasiči dva vysokotlakové prúdy. Pri horiacom vozidle sa v bezprostrednej blízkosti nachádzala aj zaparkovaná motorová štvorkolka, ktorá bola následkom požiaru úplne zničená. Vnútorné priestory boli prirodzenou ventiláciou odvetrané. Po uhasení požiaru bolo osobné motorové vozidlo a štvorkolka prekontrolovaná termovíznou kamerou. Počas celého zásahu zasahovali príslušníci v autonómnych dýchacích prístrojoch,“ informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová.

Požiar, ktorý vznikol v dôsledku elektrického skratu, spôsobil majiteľovi škodu vo výške 25 000 eur. Hasičom sa svojou prácou podarilo uchrániť majetok v hodnote 100 000 eur.

FOTO: HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 17. februára 2022 10:29. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.