reklama

Pokus o krádež káblov v Bučanoch sa stal osudným iba 19-ročnému mladíkovi

K nezmyselnej tragédii došlo v areáli bývalého poľnohospodárskeho družstva v Bučanoch.

Pokus o krádež káblov v stredu 18. mája 2022 podvečer stál život iba 19-ročného mladíka.

„Vyliezol na strechu jednej z maštalí, asi do výšky dvoch metrov, kde sa s pomocou klieští chcel zmocniť elektrických káblov. Káble však boli stále pod elektrickým prúdom, ktorý mladého chlapca zasiahol. Prepadol cez zábradlie a skončil na zemi tak nešťastne, že si zlomil väzy,“ opísala udalosť hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.


Miesto tragédie v Bučanoch

FOTO: KR PZ Trnava

Aj napriek rýchlemu zásahu posádky zdravotníkov mladík vážnym zraneniam na mieste podľahol.

Obeť pri pokuse o krádež nebola sama, spolu s ňou sa na mieste nachádzal aj jeho brat. Ten bol priamym svedkom tragédie.

„Policajný výjazd na miesto prizval aj elektrikára, ktorý musel najskôr miesto udalosti zabezpečiť. Policajti potom vykonali obhliadku miesta činu, vyrozumeli matku a okolnosti úmrtia sú naďalej predmetom vyšetrovania. Za účelom stanovenia presnej príčiny smrti bolo telo mladého muža prevezené na súdnu pitvu. Až do vylúčenia cudzieho zavinenia, polícia vykoná potrebné úkony vo veci trestného činu usmrtenia,“ doplnila M. Linkešová.

Ulož ako PDF
Napísal 19. mája 2022 13:20. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.