reklama

V knižnici bude opäť burza kníh, tituly môžete získať za symbolickú čiastku

V dňoch od utorka 28. do štvrtka 30. júna 2022 pripravila Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave pre všetkých knihomoľov obľúbenú BURZU KNÍH.

Vyradeným knihám tak dáva druhú šancu a čitateľom príležitosť za symbolickú sumu získať zaujímavý titul.

„Po obnove pravidelného napĺňania BOOKPOINTu na trnavskej železničnej stanici, z ktorého si cestujúci môžu zobrať na cestu akúkoľvek knihu, je to ďalší typ podujatia, ktorým knižnica prispieva k ochrane životného prostredia a ukazuje, že nie je len miestom priateľským k ľuďom, ale aj k životnému prostrediu,“ pripomenula Ľubica Malá z Knižnice Juraja Fándlyho.

Cena za nákup darovaných a vyradených kníh je symbolických 50 centov.

Burza bude prebiehať počas všetkých troch dní od 8. do 18. hodiny v suteréne knižnice.

Ulož ako PDF
Napísal 22. júna 2022 9:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.