reklama

Noc s Andersenom v knižnici bude opäť plná dobrodružstiev, kreativity a súťaží

Na počesť narodenia najznámejšieho rozprávkara Hansa Christiana Andersena (2. apríla 1805) je od roku 1967 2. apríl vyhlásený za Medzinárodný deň detskej knihy.

V tento deň sa už po osemnástykrát v knižniciach Európy, ale aj v zámorí, koná podujatie pre detských knihomoľov pod názvom Noc s Andersenom, počas ktorého strávia deti zážitkovú noc plnú dobrodružstiev priamo v knižniciach a Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave pri tom nebude chýbať.

Trnavskí andersenovníci odštartujú svoju Noc s Andersenom v piatok 31. marca 2023. Rozprávková noc pre deti bude ako vždy plná dobrodružstiev, kreativity a súťaží.

Prezradíme, že počas noci navštívi knižnicu spisovateľka Andrea Gregušová a Veronika Sekerová z Creative Ateliéru. Ale to zďaleka nebude všetko. Okrem toho bude na programe ešte kopec čítania, súťaží a veselej zábavy.

Vzhľadom na obmedzený počet účastníkov je nutné prihlásenie na tel. čísle: 033/5511782, kl.15, alebo prostredníctvom emailu: detske@kniznicatrnava.sk.

Ľubica Malá, Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2023 13:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.