reklama

Noc s Andersenom v knižnici bude opäť plná dobrodružstiev, kreativity a súťaží

Na počesť narodenia najznámejšieho rozprávkara Hansa Christiana Andersena (2. apríla 1805) je od roku 1967 2. apríl vyhlásený za Medzinárodný deň detskej knihy.

V tento deň sa už po osemnástykrát v knižniciach Európy, ale aj v zámorí, koná podujatie pre detských knihomoľov pod názvom Noc s Andersenom, počas ktorého strávia deti zážitkovú noc plnú dobrodružstiev priamo v knižniciach a Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave pri tom nebude chýbať.

Trnavskí andersenovníci odštartujú svoju Noc s Andersenom v piatok 31. marca 2023. Rozprávková noc pre deti bude ako vždy plná dobrodružstiev, kreativity a súťaží.

Prezradíme, že počas noci navštívi knižnicu spisovateľka Andrea Gregušová a Veronika Sekerová z Creative Ateliéru. Ale to zďaleka nebude všetko. Okrem toho bude na programe ešte kopec čítania, súťaží a veselej zábavy.

Vzhľadom na obmedzený počet účastníkov je nutné prihlásenie na tel. čísle: 033/5511782, kl.15, alebo prostredníctvom emailu: detske@kniznicatrnava.sk.

Ľubica Malá, Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2023 13:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.