reklama

Nočné dobrodružstvo v knižnici si užije 40 odvážnych nocľažníkov

Už po 19. raz prežijú noc v priestoroch Knižnice Juraja Fándlyho (KJF) v Trnave odvážni noclažníci. Na tohtoročné dobrodružstvo sa prihlásili štyri desiatky mladých záujmecov.

Knižnica organizuje už 19. ročník podujatia Noc s Andersenom. Uskutoční sa v dňoch 29. a 30. marca 2019 v čase od 18. do 8. hodiny.

„Okrem besied je pripravená tvorivá dielňa, súťaž, skúška odvahy v nočnej knižničnej záhrade a samozrejme hlasné čítanie, rozhovory, chatovanie a počúvanie rozprávky na dobrú noc. Ráno budú spoločné raňajky a účastníci si prevezmú diplomy,“ informovala Veronika Chorvatovičová z KJF.


Knižnica J. Fándlyho

Tohtoročným hosťom bude Divadlo SpozaVoza, ktoré zahrá činoherno-bábkové predstavenie Tesla a priatelia. V prestavení sa detskí diváci dozvedia niečo o živote slávneho vynálezcu Nikola Teslu a vtipno-edukačným spôsobom sa zoznámia s fyzikou,.

Divadlo SpozaVoza je profesionálnym divadlom, ktoré bolo založené v roku 2012 absolventmi Katedry bábkarskej tvorby VŠMU.

O 22.00 hod. je očakávaný príchod samotného Hansa Christiana Andersena v podaní herca Divadla Jána Palárika v Trnave Tomáša Mosného.

Deti si pochutnajú na výbornej torte a občerstvení.

Ulož ako PDF
Napísal 23. marca 2019 21:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.