reklama

Raňajky s hviezdou v Trnave: krásne autá, výborné jedlo, kvalitné víno aj dobrá spoločnosť

Už po 19. raz vo svojej histórii, píšucej sa od roku 2001, zorganizovala trnavská spoločnosť Autogroup TT tradičné podujatie Raňajky s hviezdou.

V utorok 6. septembra 2022 sa viac ako dve stovky pozvaných hostí – klientov, priateľov a fanúšikov značky Mercedes-Benz, dodávateľov, odberateľov, ako aj potenciálnych zákazníkov, mali možnosť stretnúť sa, vyskúšať si na vlastnej koži takmer dve desiatky aktuálnych modelov, vychutnať si výborné jedlo či kvalitné trnavské vína od hosťujúceho vinárstva Mrva&Stanko.

Raňajky s hviezdou sa v Trnave uskutočnili po dvojročnej odmlke spôsobenej uzavretým svetom. Atmosféra bola o to srdečnejšia.

Mnohí hostia sa vďaka Autogroup TT a spoločnej láske k značke Mercedes-Benz videli po naozaj dlhom čase. Pozvanie prijali aj futbalisti FC Spartak Trnava pod vedením trénera Michala Gašparíka.


Vlajková loď s trojcípou hviezdou: Mercedes-Benz Maybach

Autogroup TT priviezol celú širokú paletu modelov, predvádzacie jazdy si vyskúšali desiatky pozvaných hostí. Lahôdkou podujatia boli špeciálne limitované edície áut.

“Naše pozvanie prijalo naozaj veľmi veľa ľudí. Nesmierne ma to teší, pretože 21 rokov si tvoríme klientelu a sme tu v prvom rade pre ňu. Hosťom sme ukázali 18 áut, na ktorých si mohli zajazdiť, ale priviezli sme aj viaceré nádherné autá z limitovaných edícií na kochanie sa, ktoré len tak bežne na cestách či na autosalónoch nevidno,” zhodnotil konateľ spoločnosti Autogroup TT Ing. Branislav Uhlík.

Tím trnavského Autogroup TT si dal na organizácii záležať, akciu pripravovali niekoľko týždňov. Atmosféru Raňajok s hviezdou, ktoré sa od ranných hodín predĺžili až do popoludnia, podčiarklo výborné počasie.

Akcia je výbornou príležitosťou na uvoľnené a priateľské debaty, ale aj obchodné rozhovory.

Branislav Uhlík priblížil, že častou témou rozhovorov bol aj nedostatok áut na predajniach a veľmi dlhé čakacie doby na dodanie objednaných vozidiel.

„Sme tu pre našich zákazníkov a chceme im predávať autá. Bohužiaľ, dnes je situácia taká, že čakáme na každý jeden jediný kus. Pevne dúfame, že sa čím skôr skončí táto polovodičová, káblová, a neviem ešte aká kríza. Čakacie doby skoro na každé auto sa aktuálne pohybujú okolo jedného roka. Veľmi nás to mrzí, ale jednoducho sú veci, ktoré nedokážeme ovplyvniť,“ dodal s dovetkom, že „dnes bolo podstatné to, že sme sa tu stretli s našimi priateľmi, zákazníkmi, partnermi, v peknom prostredí a príjemnom počasí a strávili sme jeden veľmi pekný deň“.

FOTOGAÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 7. septembra 2022 8:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.