reklama

Vodič narazil pri Bielom Kostole do cyklistu a ušiel, polícia hľadá svedkov nehody

Trnavskí policajti hľadajú svedkov zrážky bicykla a neznámeho auta pri obci Biely Kostol.

Ako informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová, k zrážke došlo v nedeľu, 4. decembra 2022 o 13:40 h na ceste medzi obcou Ružindol a Trnavou pri odbočke do Bieleho Kostola.

„Vodič neznámeho auta odbočoval vpravo z vedľajšej cesty, pričom nedal prednosť jazdcovi na bicykli, ktorý išiel po hlavnej ceste. 28 ročný cyklista utrpel pri nehode zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie. Policajti u cyklistu alkohol nezistili,“ uviedla Antalová.

Podľa policajných informácií by malo byť predmetné auto modrej farby s nemeckým evidenčným číslom.

Ak ste boli svedkom nedeľnej nehody, prípadne ste modré auto približne v danom čase v okolí miesta zrážky videli, kontaktujte trnavskú políciu na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo príďte osobne na Okresný dopravný inšpektorát v Trnave, na Starohájskej ulici.

Informácie môžete napísať aj cez súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.


K nehode došlo na tejto križovatke

FOTO: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 6. decembra 2022 11:42. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.