reklama

Na kruhovke v Trnave narazilo auto do cyklistu, vodič odišiel. Polícia hľadá svedkov nehody

Dopravní policajti pátrajú po vodičovi, ktorý mal byť účastníkom dopravnej nehody a po náraze do cyklistu z miesta odišiel.

K nehode došlo v piatok 9. júna 2017 v čase o 18.03 hodine v Trnave na kruhovej križovatke ulíc Dohnányho, 9. mája, Zelenečská, Tamaškovičova.

“Vodič na osobnom aute išiel od ulice Dohnányho a pri vchádzaní do križovatky nedal prednosť zľava cyklistovi v cyklistickom oblečení, ktorý bol na kruhovom objazde. Auto malo naraziť do zadného kolesa bicykla a cyklista vzápätí spadol na cestu. Zranenie si vyžiadalo lekárske ošetrenie,” priblížila okolnosti nehody hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Polícia žiada svedkov nehody, aby akékoľvek svedecké informácie, ktoré by mohli prispieť k objasneniu nehody, oznámili osobne na Okresný dopravný inšpektorát v Trnave alebo zavolali na číslo 158.

Foto: Polícia

Ulož ako PDF
Napísal 14. júna 2017 14:26. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na kruhovke v Trnave narazilo auto do cyklistu, vodič odišiel. Polícia hľadá svedkov nehody”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.