reklama

Dopravný inšpektorát bude v závere roka dva dni zatvorený

Krajské riaditeľstvo PZ v Trnave informuje, že vo štvrtok 29. a v piatok 30. decembra 2022 nebudú oddelenia evidencie vozidiel vybavovať žiadne stránky.

„Dôvodom je vykonávanie prác súvisiacich so zmenami v systéme evidencie vozidiel platných od 1. januára 2023, kvôli začatiu vydávania nových tabuliek s evidenčným číslom,“ vysvetlila hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.


Klientske centrum na Kollárovej ulici

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Počas dvoch pracovaných dní v závere tohto roka nebudú oddelenia evidencie vozidiel prijímať žiadne žiadosti o zapísanie vozidiel do evidencie ani žiadne žiadosti o vykonanie zmien v evidencii vozidiel. Z rovnakého dôvodu nebudú dostupné elektronické služby evidencie vozidiel.

„V tejto súvislosti upozorňujeme, že ak 27. a 28. decembra 2022 požiadate o vydanie osvedčenia o evidencii vozidla v zrýchlenej lehote do 2 pracovných dní, je potrebné požiadať o doručenie na adresu pobytu či sídla držiteľa vozidla,“ poznamenala Antalová.

Klienti, ktorí majú v tieto dni vytvorenú online rezerváciu na nedostupných pracoviskách, budú informovaní o vybavení v neskoršom termíne.

Ostatné pracoviská v klientskom centre na Kollárovej ulici budú v pracovných dňoch medzi sviatkami k dispozícii v riadnom režime.

Ulož ako PDF
Napísal 20. decembra 2022 9:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.