reklama

Hrad Červený Kameň hľadá nových sprievodcov

Slovenské národné múzeum–Múzeum Červený Kameň rozširuje svoj pracovný tím a hľadá nové kolegyne a kolegov na pozíciu lektor – sprievodca.

Múzeum ponúka prácu v jedinečnom prostredí, odborné školenia, bezplatné vstupy do členských múzeí Zväzu múzeí na Slovensku, možnosť participácie na divadelných podujatiach a možnosť ubytovania priamo na hrade.

V prípade záujmu môžu študenti denného stredoškolského alebo vysokoškolského štúdia starší ako 18 rokov a znalosťou aspoň jedného cudzieho jazyka zasielať svoje životopisy spoločne so súhlasom so spracovaním osobných a údajov a potvrdením o návšteve školy na adresu lubos.harsany@snm.sk.

Termín prihlásenia je do 28. februára 2023. Vybraných uchádzačov budú kontaktovať e-mailom.

Podrobnejšie informácie nájdu záujemcovia na webovej stránke múzea www.hradcervenykamen.sk.

FOTO: Hrad Červený Kameň

Ulož ako PDF
Napísal 11. februára 2023 8:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.