reklama

Polícia obvinila z drogovej trestnej činnosti 37-ročného Trnavčana

Polícia obvinila z drogovej trestnej činnosti 37-ročného Trnavčana.

Muž bol za drogovú trestnú činnosť už právoplatne odsúdený, policajti ho mali v hľadáčiku niekoľko mesiacov.

„Koncom minulého týždňa muža obmedzili na osobnej slobode a v nebytových priestoroch, ktoré mu patria, vykonali domovú prehliadku. Zaistili pri nej množstvo dôkazov, medzi ktorými boli plastové vrecká a iné nádoby s bielou kryštalickou látkou, finančná hotovosť či viaceré mobilné telefóny. Zaistenú látku policajti zaslali na expertízu, ktorá potvrdila, že ide o metamfetamín,“ priblížila hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

Díler čelí obvineniu z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

V zmysle zákona mu môže hroziť trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov. Polícia zároveň podala podnet na väzobné stíhanie. Sudca sa s návrhom stotožnil a policajti obvineného eskortovali do výkonu väzby.

Ilustračné foto: archív KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 21. februára 2023 14:45. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.