reklama

Na hrade Červený Kameň bude prvý tohtoročný trh starožitností

SNM-Múzeum Červený Kameň pozýva na májový Trh starožitností, ktorý sa uskutočné v sobou 20. mája 2023 v čase od 7.30 do 12.00 hod.

Patríte k vášnivým zberateľom starožitností a starých vecí? Tak toto je pre vás skutočná lahôdka! Prichádza prvý tohtoročný „Trh starožitností“ na hrade Červený Kameň – miesto,
kde môžete nájsť unikátne predmety z minulosti a obohatiť svoju zbierku.

Ilustračné foto

Ak milujete históriu a máte radi predmety s príbehom, nechajte sa uniesť touto pozvánkou.

Pod hradom Červený kameň nájdete starodávne nábytky, klenoty a iné výrobky z minulého storočia, staré knihy, fotografie a dokonca aj mince. Každý z predmetov je originálny a jedinečný.

Pridajte sa a objavujte s nami klenoty minulosti. Určite sa nebudete nudiť a odídete z Červeného kameňa s niečím, čo si budete dlho pamätať.

Ulož ako PDF
Napísal 17. mája 2023 9:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.