reklama

Na Červenom Kameni bude trh starožitností

Ak máte radi staré veci, ktoré majú „dušu“ a zachovali si napriek svojmu veku hodnotu, príďte na trh starožitností na lúku pod hradom Červený Kameň.

Trh sa uskutoční v sobotu 27. augusta 2022 v čase od 7.30 do 12. hod.

Ilustračné foto: SNM Červený Kameň

Ako informoval kultúrno-propagačný manažér hradu Ľuboš Haršány, pre milovníkov starožitností bude k dispozícii bohatá ponuka mincí, medailí, známok, pohľadníc, nálepiek, odznakov, kníh, obrazov, grafiky, porcelánu, gramoplatní, hodín, hracích skriniek, historických zbraní či nábytku a doplnkov.

Na trhu si vyberie aj náročnejší zberateľ a každý, kto si chce starožitnými kúskami zariadiť svoj interiér alebo exteriér.

Ilustračné foto: SNM Červený Kameň

Ulož ako PDF
Napísal 24. augusta 2022 8:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.