reklama

Na Červenom Kameni bude trh starožitností

Ak máte radi staré veci, ktoré majú „dušu“ a zachovali si napriek svojmu veku hodnotu, príďte na trh starožitností na lúku pod hradom Červený Kameň.

Trh sa uskutoční v sobotu 27. augusta 2022 v čase od 7.30 do 12. hod.

Ilustračné foto: SNM Červený Kameň

Ako informoval kultúrno-propagačný manažér hradu Ľuboš Haršány, pre milovníkov starožitností bude k dispozícii bohatá ponuka mincí, medailí, známok, pohľadníc, nálepiek, odznakov, kníh, obrazov, grafiky, porcelánu, gramoplatní, hodín, hracích skriniek, historických zbraní či nábytku a doplnkov.

Na trhu si vyberie aj náročnejší zberateľ a každý, kto si chce starožitnými kúskami zariadiť svoj interiér alebo exteriér.

Ilustračné foto: SNM Červený Kameň

Ulož ako PDF
Napísal 24. augusta 2022 8:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.