reklama

Sezóna konečne odštartovala. V CYKLOCENTRE PLUS nájdete širokú ponuku bicyklov, e-bikov, príslušenstva, doplnkov aj profesionálny servis

Jar po dlhých mesiacoch konečne premohla nepríjemné obdobie sychravej, blatistej a zachmúrenej zimy. Slnečné dni a príjemné počasie nás lákajú von, do prírody, za pohybom a cestovaním. Na novú sezónu sa zodpovedne pripravili aj v trnavskom CYKLOCENTRE PLUS.

Sezóna 2023 bude podľa slov majiteľa CYKLOCENTRA PLUS a celoživotného cyklonadšenca Erika Hirnera ešte výraznejšie v znamení elektrobicyklov.

“Vnímame tento trend už niekoľko rokov a sme zodpovedne pripravení. Okrem predaja širokého sortimentu e-bicyklov od základných až po špičkové top modely poskytujeme kompletný záručný a pozáručný servis, vrátane dielov a doplnkov. Disponujeme profesionálne vybavenou dielňou s potrebnými nástrojmi a diagnostikami, sme držiteľmi certifikátov, pravidelne absolvujeme školenia výrobcov,” konštatuje.

INFO
Viac sa dozviete na www.cyklocentrumplus.sk, sledovať novinky môžete aj cez FB stránku.
Kontakt: Námestie Jozefa Herdu 1, tel.: 0915 912 903, servis: 0917 760 990, e-mail: info@cyklocentrumplus.sk.

V CYKLOCENTRE PLUS si vyberiete bicykle viacerých zámych značiek s pohonmi od renomovaných firiem Shimano, Bosch či Yamaha. Základné modely kúpite už od 2000 eur, k dispozícii sú mestské, horské či krosové bicykle.

Okrem predaja a servisu bicyklov a elektrobicyklov tu nájdete aj kompletný sortiment príslušenstva a doplnkov bicyklov, náhradných dielov, cyklistického oblečenia a obuvi, výživových doplnkov a ďalšieho tovaru.

Príchod jari a novej sezóny znamená pre zodpovedných majiteľov aj absolvovanie servisnej prehliadky. “Mnohí cyklisti, korí na jeseň odložili svoje bicykle do pivnice alebo garáže s rôznymi poruchami, si na ne spomenú často až vtedy, keď si chcú na jar po prvý raz vyraziť. Vtedy zistia, že ich bicykel je nefunkčný. Potom im neostáva iné, len čakať na servis aj niekoľko dní, čo býva často stresujúce pre obe strany,” opisuje svoje dlhoročné skúsenosti.

FOTO: CYKLOCENTRUM PLUS

Prehliadka by sa nemala týkať len bicyklov s očividnými poruchami alebo problémami. Servisní technici pripomínajú, že pravidelná prehliadka skúseným mechanikom môže v mnohých prípadoch ušetriť majiteľovi bicykla v budúcnosti nemalé peniaze.

„Aj tu platí pravidlo, že pomerne nízka investícia do preventívneho servisu môže obvykle znamenať pre zákazníka úsporu. Pravidelný servis môže odhaliť menšie alebo začínajúce opotrebenia jednotlivých súčiastok a ich výmena býva podstatne lacnejšia ako investícia napríklad do celého nového dielu,” pripomína Erik Hirner.

Základný servis bez prípadných poplatkov za diely vyjde na približne 10 až 15 eur, ideálna je objednávka termínu telefonicky alebo e-mailom.

CYKLOCENTRUM PLUS poskytuje profesionálny servis na všetky typy bicyklov od mestských cez trekingové, MTB či cestné pre bežných milovníkov bicyklovania, hobby jazdcov alebo registrovaných pretekárov.

FOTO: CYKLOCENTRUM PLUS

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 24. mája 2023 15:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.