reklama

VIDEO: Vodiča so zákazom šoférovania naháňala hliadka v ulicach Trnavy aj mimo mesta, zadržaniu sa nevyhol

Policajti trnavskej Pohotovostnej motorizovanej jednotky (PMJ) v sobotu 19. augusta 2023 spacifikovali nebezpečného vodiča. Počas jeho nebezpečnej jazdy ulicami mesta aj mimo nich viackrát ohrozil ostatných vodičov.

„Priamo v centre Trnavy chcela policajná hliadka, uprostred dňa, zastaviť muža na aute VW Golf. Vodič sa však dal na útek a nezastavil ani na viaceré výzvy.
Počas celej doby nebezpečne kľučkoval medzi autami a jazdil v protismere,“
informuje KR PZ Trnava.

Z ulice Šrobárova prešiel vysokou rýchlosťou cez križovatku na červenú a ďalej pokračoval smerom na Kamenný mlyn. Za obcou Biely Kostol odbočil doľava na Ružindol.

„Po chvíli zišiel vpravo na poľnú cestu, kde po opakovaných výzvach na zastavenie nakoniec vyskočil z idúceho auta do poľa a rozbehol sa preč. Policajti ho ale po pár metroch rýchlo dobehli. 21 ročný muž kládol aktívny odpor a bol agresívny. Policajti ho preto museli spacifikovať a nasadiť mu služobné putá,“ opisuje zákrok políca.

Ako sa ukázalo, zadržaný mladík mal už trikrát uložený zákaz činnosti viesť akékoľvek motorové vozidlá, policajti ho opäť obvinili z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia.

V zmysle zákona mu tak môže hroziť trest odňatia slobody až na 2 roky. Muž je riešený v tzv. superrýchlom konaní a do rozhodnutia súdu zostáva v policajnej cele.

VIDEO KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 21. augusta 2023 15:49. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.