reklama

V snahe o objasnenie citlivého prípadu hľadá trnavská polícia mladého muža

Trnavskí policajti prijali oznámenie a preverujú okolnosti skutku, o ktorom by mal mať mladík na fotografii zásadné informácie.

„Keďže ide o citlivý prípad medzi mladistvými a informácie nie sú jednoznačné, môžeme v tejto chvíli iba potvrdiť, že polícia udalosť rieši s podozrením na násilný trestný čin. Vyšetrovanie prípadu je v štádiu preverovania jednotlivých dôkazov a každá svedectvo a informácia môže dopomôcť objasniť priebeh udalosti, potvrdiť alebo vyvrátiť konanie osôb a v konečnom dôsledku aj usvedčiť osoby zo skutku,“ zverejnila pátranie po osobe trnavská polícia.

Policajní kriminalisti pátrajú po totožnosti tohto mladíka, ktorý by mohol zásadným spôsobom prispieť k objasneniu celého prípadu.

Ak ste ho na foto spoznali, všetky informácie pomôžu osobu stotožniť a prípad uzavrieť.

Zavolajte na bezplatné číslo 158 alebo napíšte info do súkromnej správy na FB Polícia – Trnavský kraj.

Reprofoto: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 7. septembra 2023 12:09. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.