reklama

V záhradnej čitárni predstavia knižné novinky o Malých Karpatoch

Daniel Kollár, vydavateľ časopisu Krásy Slovenska a majiteľ vydavateľstva Dajama, je autorom viac ako 300 odborných a vedecko-popularizačných článkov a príspevkov v periodikách, knihách a zborníkoch, autorom a spoluautorom viac ako 40 publikácií o Slovensku a jeho regiónoch a editorom takmer 330 publikácií o našej krajine, jej prírode, kultúre a histórii.

V rámci cyklu Mesto a knižnica pripravil v stredu 22. novembra 2023 o 17,00 hod v Knižnici Juraja Fándlyho v Trnave prednášku pod názvom Malé Karpaty a Trnava.

Súčasťou poduajatia bude predstavenie knihy Malé Karpaty Juh a Sever a autori Maroš a Kliment Ondrejkovci porozprávajú o knižnej novinke vydavateľstva OZ Terra Carpathica Rekordy Malých Karpát.

Ak sa radi túlate prírodou, určite vám ich odporúčania na najkrajšie túry v týchto končinách nášho regiónu prídu vhod.

Na podujatí, ktoré podporil Fond na podporu umenia, sa predstaví Kliment Ondrejka aj ako hudobník.

Ľubica Malá

Ulož ako PDF
Napísal 18. novembra 2023 7:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.