reklama

V Zavare bude opäť žiarivý reprezentačný ples, speváckymi hviezdami budú Kristína a Bystrík. K dispozícii sú posledné voľné vstupenky

Obec Zavar organizuje v sobotu 27. januára 2024 v poradí tretí reprezentačný ples.

Zavarčania si na vysokej kvalite a dobrom vkuse obecného reprezentačného plesu zakladajú a jeho organizácii prikladajú veľkú dôležitosť.

Výnimkou nebude ani blížiaci sa 3. ročník tohto podujatia.

Ako skonštatoval starosta obce Lukáš Sochor, už úvodné dva ročníky priniesli plesu veľmi dobré meno a stretli sa s úspechom a pozitívnymi reakciami účastníkov.


Zárukou výbornej zábavy bude spevák Bystrík

FOTO: Obec Zavar

Zárukou výbornej zábavy na 3. ročníku Reprezentačného plesu obce Zavar budú známe spevácke mená – vystúpi obľúbená Kristína a v najmä v našom regióne mimoriadne populárny Bystrík.

O skvelé jedlo sa postará šéfkúchár s medzinárodnými skúsenosťami, chýbať nebude ani bohatá tombola s parádnymi cenami (kávovar, televízor, práčka, bicykel, kosačka, zopožičanie auta, atď.)

Ak máte chuť dobre zabaviť, posledné voľné vstupenky sú stále k dispozícii.

Cena vstupenky je 60 eur na osobu, v cene je večera či fľaša vína a – samozrejme – záruka výbornej zábavy.

Informácie o vstupenkách získate na tel. čísle: 0948 134 255.


Súčasťou plesu sú aj sprievodné vystúpenia

FOTO: Obec Zavar

Ulož ako PDF
Napísal 5. januára 2024 14:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.