reklama

Fašiangový swap v Baterkárni: Príďte si po plesovú róbu či originálnu masku na karneval za symbolickú cenu

Obdobie plesov, fašiangových veselíc a karnevalov je opäť tu. Ak zháňate večerné šaty, ktoré na vás ešte nikto nevidel, alebo originálny karnevalový kostým, nemusíte hneď kupovať nové a navyšovať už tak dosť veľké výdavky, ktoré súvisia s týmito podujatiami. Príďte si vyswapovať veci z druhej ruky za symbolické vstupné na Fašiangový swap!

Uskutoční sa v tretiu januárovú sobotu, teda 20. januára 2024, od 9.00 do 15.00 hod. v priestoroch enviro vzdelávacieho reuse centra Baterkáreň na Starohájskej 1 v Trnave.

Vítaní sú všetci tí, ktorí zháňajú šaty, topánky a doplnky na ples, alebo peknú masku/ karnevalový kostým pre svoje dieťa. Rovnako aj tí, ktorým doma v skrini leží vyššie uvedené a chceli by mu dopriať lepšie využitie.


V Baterkárni sa budú konať rozličné swapy vždy v tretiu sobotu v mesiaci

Ilustračné foto: Baterkáreň

Ako to funguje?

Na swape nájdete širokú ponuku karnevalových masiek pre deti všetkých vekových kategórií a krásne šaty, v ktorých zažiarite na plese či inej spoločenskej udalosti. Za vstupné 5€ si môžete odniesť 5 kusov z oblečenia, ktoré priniesli iní návštevníci.

Ak sa vám bude páčiť viac vecí, každý ďalší kus si od nás môžete odniesť za 2 eurá. Naopak, ak máte doma karnevalové masky a spoločenské šaty a doplnky, ktoré už nepotrebujete, môžete ich na swap priniesť a potešiť ostatných návštevníkov. Najviac však jednu bežnú tašku čistého a nepoškodeného oblečenia, doplnkov a podobne.

V Baterkárni sa tento rok môžete tešiť aj na iné swapy, zamerané na výmenu oblečenia, hračiek, kníh, rastlín, ale aj školských vecí. Každý mesiac vždy v tretiu sobotu sa bude konať swap na inú tému.

Presný rozpis nájdete v programe podujatí na webe www.baterkaren.sk.

Ilustračné foto: Baterkáreň

Ulož ako PDF
Napísal 10. januára 2024 7:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.