reklama

Trnavská polícia hľadá dvojicu, ktorá jej môže pomôcť s prípadom zneužitia platobnej karty

Vyšetrovateľ kriminálnej polície v Trnave sa obracia na verejnosť so žiadosťou v súvislosti s vyšetrovaním prečinu neoprávnenej výroby a používania platobného prostriedku.

Podľa doposiaľ zistených informácií polície si mal neznámy páchateľ zaobstarať platobnú kartu, ktorú použil dňa 4.marca 2025 na viacerých miestach v mestách Trnava a Pezinok.

„Osoby zachytené na zázname by mohli svojou výpoveďou pomôcť k objasneniu skutku. V prípade ak ste ich spoznali, informujte nás na známom čísle 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo do súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Trnavský kraj,“ obracia sa trnavská polícia na verejnosť.

Polícia zároveň apeluje na občanov, aby nezabúdali na základné pravidlá ochrany svojich osobných vecí používaných v každodennom živote, nenechávali ich voľne položené na viditeľných miestach a mali ich stále „pod kontrolou“.



Polícia pátra po žene a mužovi, ktorých zachytila bezpečnostná kamera

FOTO: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2025 10:54. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.