reklama

Pripravuje sa rekonštrukcia povrchov križovatky Rybníková-Hlboká, vodičov čakajú obmedzenia

Mesto Trnava sa púšťa do rekonštrukcie povrchov na svetelnej križovatke ulíc Rybníková – Hlboká – Bučianska – Špačinská. Stavebné práce si približne do druhej polovice novembra vyžiadajú zmeny v organizácii dopravy a vodičov čakajú obmedzenia.

Podľa informácií úseku dopravy na mestskom úrade počas rekonštrukcie budú na križovatke čiastočné uzávierky, križovatka bude prejazdná s obmedzeniami v závislosti od postupu prác.

“Uzavretý bude vždy jeden jazdný pás a cestná premávka bude vedená po druhom vedľajšom – susednom jazdnom pruhu,” informuje úsek dopravy.

krizovatka-beton-4

ILUSTRAČNÉ FOTO

Stavebné práce začnú na Rybníkovej a Bučianskej ulici, následne sa presunú na Hlbokú.

Vetva križovatky na Špačinskej ceste zatiaľ rekonštruovaná nebude.

“Na križovatke bude použitý vibrovaný betón, ktorý je podstatne trvácnejší a odolnejší ako doteraz bežne používané materiály,” poznamenal vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

Obchádzkové trasy

Obchádzková trasa pri uzávierke odbočovacieho jazdného pruhu na Hlbokej smerom na Bučiansku ulicu bude vedená cez Starohájsku na ulicu Vladimíra Clementisa a Bučiansku.

Obchádzková trasa pri uzávierke odbočovacieho pruhu na Bučianskej ulici smerom na Špačinskú cestu bude z ulice Vladimíra Clementisa a Bučianskej usmernená na Veternú ulicu, z ktorej bude obchádzka smerovať cez Okružnú ulicu na Špačinskú cestu.

Rekonštrukcia sa dotkne aj zmeny režime svetelnej križovatky. Mesto Trnava preto prosí vodičov aby sa pripravili aj na zmenu svetelnej signalizácie, ktorá bude upravená podľa jazdných pruhov.

Ulož ako PDF
Napísal 20. októbra 2015 9:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

67 komentárov pre “Pripravuje sa rekonštrukcia povrchov križovatky Rybníková-Hlboká, vodičov čakajú obmedzenia”

 1. 1
  lozi says:

  Zaujimalo by ma, ci niekto pred touto rekonstrukciou rozmyslal.
  Ide mi konkretne o zosuladenie krizovatky s ostatnymi v okoli (hlavne s krizovatkou pri poliklinike)… Nech clovek nemusi stat na kazdej krizovatke, ked ide autom zo Sladovnickej na Kopanku. “Zelena vlna” funguje vsade v civilizovanom svete.
  Prospelo by to dopravnej situacii ale aj znizeniu emisii v meste…

 2. 2
  sTToka says:

  dufam. ze zo všetkých strán-ulíc aspoň 50 metrov pred vstupom do krizovatky vybvetonuju, nech sa tam neustale nerobia rolety.

 3. 3
  Stara Blaskova says:

  Ak je ucelom rozkopat naraz vsetky cesty, chodniky, mosty, parkoviska koli tomu aby bolo vidiet ze mestsky pani nieco robia, to sa dari……

  • 3.1
   Juraj Fuzák says:

   presne tak, konecne na to niekto prisiel!

   • 3.1.1
    blesk says:

    Pán Fuzák, čo ste robili počas prázdnin? Boli ste sa dnes previesť autom? Toto sa malo robiť počas dovolenkového obdobia v tomto roku, alebo na budúci rok, keď je v meste poznať pokles dopravy a nie pre boha teraz!!!
    Všade chcete nahúkať jednosmerky s cyklochodníkmi a výsledok bude totálne upchatá Trnava.

    • 3.1.1.1
     bobo says:

     blesku,zobuď sa.To to naplánovalo minulé vedenie.Bol som sa na to pýtať.A aké jednosmerky?A cyklochodníky už mali byť dávno hotové!Tak ako malo byť vyriešené parkovanie pri nemocnici,či Na hlinách alebo v meste.Len to by súdruhovia museli myslieť na obyčajných ľudí.

     • 3.1.1.1.1
      Stará Blaskova says:

      Mne je úplne jedno kto to naplánoval. Trosku sa mi nezdá, ze bývalé vedenie presne naplánovalo den a mesiac spustení všetkých týchto akcii.

      Podla toho co som sa docitala, neda sa budovať cyklochodník na pozemku súkromného vlastníka za mestské peniaze bez súhlasu.

      Možno by mohol ist chodník cez bobovu obývačku alebo spálňu.

      Vedela by som si predstavit mestsky park, in-line dráhu, cyklocesty, skatepark, kúpalisko atd. na súkromnom pozemku, v záhradke viceprimatora alebo vsadediskutujuceho pána Fuzaka. Mesto by nenormálne ušetrilo a všetci by boli štastný. Pan Fuzak, osvojte si prosím moj nápad, budem strašne vďačná. Dakujem.

      • 3.1.1.1.1.1
       bobo says:

       A kto plánoval rozpočet na rok 2015?Asi to budú mimozemštania…D
       Veľké firmy si vždy plánujú práce.Tiež sa zadávajú aj termíny.Len to by niekto musel mať aj rozum……

       • 3.1.1.1.1.1.1
        Stará Blaskova says:

        Rozpočet je na rok. Neverím ze su v rozpočte mesta dátumy., presný den a mesiac. Pochybujem aj, ze su teda všetky akcie stanovené takmer v jeden termin.

        Čítala som, ze sa hlasovalo i o aktualizácie rozpočtu.
        Prečo v aktualizácii neboli zmenené realizácie akcii terajsim vedením mesta?

        Co s tou vašou obývačkou bobo,? Bude tam cyklochodník ? Nebuďte úzkoprsý, poďte do toho!

      • 3.1.1.1.1.2
       Juraj Fuzák says:

       skoda ze nemam ziadny pozemok, inak by som bol tvojej prudko inteligentnej myslienke nakloneny…

       • 3.1.1.1.1.2.1
        Stara Blaskova says:

        To je problem kupit si pozemok na hypoteku? Pomozte tomuto mestu, obyvatelom pan poslanec.

        • 3.1.1.1.1.2.1.1
         Juraj Fuzák says:

         ej veru rad by som, ale uz mam na hypoteku byt :(

         • 3.1.1.1.1.2.1.1.1
          stefi says:

          Juraj čudujem sa ti, že sa vôbec snažiš odpovedať tým dementom…však je to len zmes internetových vždy a neustále nespokojných pisálkov …:(

          • 3.1.1.1.1.2.1.1.1.1
           blesk says:

           Ten človek aspoň debatuje a prezentuje svoje myšlienky. Je jedno či sú dobré, alebo zlé, či s nimi niekto súhlasí, alebo zavrhuje, ale debatuje na rozdiel od jeho ďalších 30 kolegov.

     • 3.1.1.1.2
      blesk says:

      Mňa nezaujíma žiadne minulé vedenie, mňa zaujíma práca terajšieho vedenia, ktorá práce povoľovala v tomto období. Na jednosmerky sa spýtaj na úrade, kde novodobé radničné deti navrhovali a asi aj navrhujú zjednosmerniť Halenársku (bolo to aj v tlači). Čo sa týka parkovania pri nemocnici, mohol by som povedať, že asi tam je miesta až až, keď minulé vedenie predalo areálové pozemky a ešte sa postaralo o ich preklasifikovanie na stavebné, ale čo urobilo nové vedenie? Zelený pás, ktorý mal do budúcnosti slúžiť ako ochranná zeleň pred železnicou a podobne ide vybetónovať. To dokáže každý. To nie je systémové riešenie, ale len naoko plátanie nejakej diery. Na Hlinách som riešenie parkovania písal minule (jedna rodina – jedno auto zadarmo, druhé a ďalšie bude platiť predpísané ročné parkovné, služobné parkovanie za hodinové platenie 24 hod. denne) a naraz by si zbadal čo je tam miesta. Takže zobudiť sa tu musí niekto iný.

      • 3.1.1.1.2.1
       bobo says:

       Si na smiech blesku,ze zeleny pas mal sluzit ako ochranna zelen…To myslis vazne?Ta burina?Kde maju ludia parkovat,ked idu do nemocnice,podotykam novej nemocnice.A to su stari a chori ludia.Asi niekde na streche…Ty budes asi s tych ci si vzdy vybavia pokutu…asi vyvoleny…A co ze bude rodina platit za auta?Tie auta nikam nezmiznu.Ked chces zaviest parkovaciu politiku,tak treba k tomu postavit napr.parkovacie domy.A tu jednosmerku davalo do projektu aj byvale vedenie.Zatiak nikto nerozhodol,ze to bude jednosmerka.A nech su tam radsej radnicne deti ako zlodejska smeracka,kadehacka mafia.Dobru noc.

       • 3.1.1.1.2.1.1
        Stará Blaskova says:

        Co s tou vašou obývačkou bobo,? Bude tam ten cyklochodník ?

       • 3.1.1.1.2.1.2
        blesk says:

        To že je tam burina je vizitkou bývalého aj terajšieho vedenia mesta, ako sa stará o svoj majetok. Parkovanie pred nemocnicou mohlo byť na tých pozemkoch, ktoré nemocnica spolu s mestom predalo boh vie komu. No a parkovanie Na hlinách? Napíš mi, kde si majiteľ bytu uzurpuje právo na záber verejného parkoviska? Ak bývaš v rodinnom dome, tak si parkuješ na svojom pozemku, plochu si si upravil na svoje náklady a ešte za ten pozemok platíš daň, takže s tým smiechom pomaličky.

        • 3.1.1.1.2.1.2.1
         Ján says:

         Bývalé vedenie predalo pozemky vo vnútri starej nemocnici.Niekto si myslí,že chorí a starí ľudia budú chodiť zo starej nemocnice do novej.Stará nemocnica by ten nápor ani nezvládla.Pri novej nemocnici môžu parkovať aj ľudia čo idú na želez.stanicu.Porovnávať rodinné domy a činžiaky,ktoré bývalé vedenie natlačilo ako kurníky tak to je sila.Na sídliskách urobili doslova zajačníky!Máš u mňa mínus bod.Ľudia by si aj kúpili parkovacie miesto,len neviem kde by sa potom hrávali deti a pod.

         • 3.1.1.1.2.1.2.1.1
          jozo says:

          Super…keď sú obyvatelia bytov v panelakoch ochotný kúpiť si parkovacie miesta….a o miesto na hraní deti prísť nemusite…parkovat sa dá aj v podz.garazach a ihrisko a zelen bude na streche….a súhlas s bleskom…čo sa týka ” práva na parkovacie miesto”….to nikde v zakone stanovené nie je- a je na každom vlastníkovi auta aby uz pri kúpe auta uvažoval aj o tom kde ho bude parkovať ( na vlastnom/ prenajatom mieste/ garazi)….nemôže čakať, že mu bude niekto stavat parkoviska zadarmo!…vyvoj miest smeruje k obmedzovaniu automobilovej dopravy a znižovaniu počtu aut/ rodinu…( vieden ma za cieľ zníženie v najbližších rokoch na cca 0,8auta/rodinu). ….aj v TT uz si časť obyvatelov rieši parkovanie zo svojich penazi( rod.domy, nové bytovky, majitelia garazi)…a nedá sa vyhovárať na to že byvate na panelovom sidlisku…vzdy máte možnosť voľby…

          • 3.1.1.1.2.1.2.1.1.1
           jojo says:

           Zase bludy smerackeho taraja,ktory v zivote nic pre ludi neurobil.To to by si mohol ist povedat ludom Na hliny,no neviem ako by to dopadlo.

          • 3.1.1.1.2.1.2.1.1.2
           jozo says:

           Jojo….smer nie je môja šálka kávy…a povedat ľuďom na hlinach, no aj na iných sidliskach , pravdu …to bude chcieť politickú odvahu…no donekonečna zatvárať oči pred problémom sa nedá…
           Prečo si myslíš ze minulé volebne. Obdobia sa riesilo dobudovavanie parkovisk….ako sa riešilo, tu par miest tam par miest…nespoplatnit parkovanie, nestavat parkovací domy,…aby vseci dostali trocha, a nič sa po nich nechcelo…a volič bol spokojný 😉…aj keď bolo jasne že to je nesystemovy postup čo dlhodobo nic nerieši, a vývoj sa ubera opačným smerom…

      • 3.1.1.1.2.2
       bobo says:

       Este jednu vec,to si zabil s tym parkoviskom pred nemocnicou.Aky beton,idu tam dat strk a na to dlazdicky,ktore v pripade nejakej zmeny vyberu.Za styri roky to to nebolo schopne urobit byvale vedenie.Pritom tam boli neustale pokutovani stari ludiu mestskou policiou.Hanba tebe a byvalemu vedeniu.To je neucta starym ludom.Ty si nezasluzil,aby s tebou clovek debatoval.A ako bolo v ROH na dychovke?

      • 3.1.1.1.2.3
       forrest gump says:

       vieš vôbec ty bojovník kopúnkovského razenia, že o zjednosmernení halenárskej bol medzi obyvateľmi robený prieskum? a ten dopadol za zjednosmernenie halenárskej. a čo teraz? vzhľadom k tomu, že to chce blesk, tak sa k prieskumu neprihliadne?

       • 3.1.1.1.2.3.1
        blesk says:

        No to je vtip? Ak budem robiť prieskum medzi obyvateľmi Halenárskej, tak to je iba stratený čas a vyhodené peniaze. Ak by bola otázka položená tak, či si títo obyvatelia Halenárskej prajú absolútne uzatvorenie komunikácie pre vodičov a vstup iba pre obyvateľov tejto ulice, tak hádaj aký by bol výsledok. Skús urobiť prieskum v celej Trnave.

        • 3.1.1.1.2.3.1.1
         forrest gump says:

         a kde si čítal, že ten prieskum bol na halenárskej? ja som sa ho zúčastnil tiež a som z opačného konca trnavy. tak ako?

        • 3.1.1.1.2.3.1.2
         cestár says:

         Keď budeme robiť prieskum len od obyvateľov danej ulice, ako dopadneme? Môžeme si domyslieť.
         Ak urobíme prieskum u obyvateľov napr. Hospodárskej, tiež by väčšina chcela jednosmerku, prečo by si nepolepšili? Alebo taká jednosmerka na Clementisovej v smere od Bučianskej na Spartakovskú. Čo na to povedia obyvatelia Halenárskej?
         Pravda je taká, že každá mestská ulica je určená pre všetkých obyvateľov mesta, nielen pre obyvateľov danej ulice.
         Takže prieskumy obyvateľov danej ulice nemôžu byť ničím smerodatným, ale len poradnou informáciou pre zastupiteľstvo.
         Ak by mali obyvatelia ulicu v osobnom vlastníctve, potom sa môžu rozhodnúť ako majitelia tak, ako im to bude vyhovovať.
         A ešte jedna poznámka: v TT si väčšinou presadili jednosmerky tzv. PAPALÁŠI, ktorí chceli mať pri svojich palácoch kľud. Príkladov máme dosť, stačí zalistovať v pamäti. Žeby aj na Halenárskej bol taký tlak? Dúfajme, že nie je a keby bol, tak tiež dúfajme, že mestské panstvo mu odolá, pretože väčšine obyvateľov by to prinieslo len komplikácie.

         • 3.1.1.1.2.3.1.2.1
          blesk says:

          Huráááá. Konečne rozumný pohľad na vec. Máte u mňa bod.

         • 3.1.1.1.2.3.1.2.2
          forrest gump says:

          ten prieskum bol pre všetkých občanov, nie pre obyvateľov halenárskej ! ale hlavne, že si napísal pol strany sprostostí.

          • 3.1.1.1.2.3.1.2.2.1
           Gabo says:

           Také pol strany sprostostí píše Kopúnik,pardon najlepší novinár Kopúnek.A možno to aj píše…….Veď dostáva dosť zaplatené,od mecenáša.

          • 3.1.1.1.2.3.1.2.2.2
           cestar 2 says:

           PAPALAS sa ozval…

          • 3.1.1.1.2.3.1.2.2.3
           mestan says:

           Hlavne ze za Tebou len mudrosti ostavaju. Vyjadrujes sa uplne k vsetkemu ako chrobak Truhlik.

    • 3.1.1.2
     Juraj Fuzák says:

     pocas prazdnin som pracoval bohuzial. ja niesom stavebny inzinier ani planovac ale asi by som aj ja pockal s “upravou” takejto krizovatky az po otvoreni city areny a nerobil by som ich naraz len preto lebo boli prazdniny, ale to je len moj neodborny pohlad

     • 3.1.1.2.1
      blesk says:

      To je v poriadku, že po otvorení City arény, ale v čase menšej intenzity dopravy o rok. V pohode by ta križovatka počkala.

     • 3.1.1.2.2
      Stara Blaskova says:

      Ze az po otvoreni C.A. je o.k.

      Mohlo to pockat, az po ukonceni prac na Salezianskej, Trhovej, most pri Bernolakovej…… atd

  • 3.2
   Blara Staskova says:

   Dufam, ze to nebudu robit tak dlho, ako potrubia na Spartakovskej. Nie je mi jasne, ako nejaka “firma” moze uz 5 mesiacov robit nejaku ruru (na Spartakovskej) a ako je mozne, ze im to niekto aj povoli.

   • 3.2.1
    plynár says:

    Na porovnanie: plynovody po dne Severného mora sa stavajú rýchlosťou cca 100 km za 5 mesiacov.

   • 3.2.2
    Staska Blarova says:

    To je jednoduche: niekolko dni v tyzdni sa tam ukazu dvaja – traja makaci, poimituju cinnost a idu na dalsiu rozostavanu stavbu, kde dali tiez “najlacnejsiu” ponuku.

 4. 4
  gusto says:

  Bystrik neprestanes vypisovat.Ved mas byt na dychovke v ROH aj s Renatkou.

 5. 5
  robo says:

  Idu oblbovat dochodcov a renatka je taky pekny archaniel.

 6. 6
  gusto says:

  Tak Smeráci oblbovali dôchodcov nielen v Trnave,ale aj v Bratislave.Ginn Press sa zúčastnil,teda bol vyhodení smeráckou mafiu-políciou,lebo zistil,že akciu sponzoruje Poštová banka-teda akciová spoločnosť J&T!!!!Šmejdi!!!!!Celé video si môžte pozreť buď na stránke :www.ginn.press. alebo na youtube.

 7. 7
  Juraj Fuzák says:

  zachvilu sa este len rozrthne vrece so senzusmi, waiterom, nikodymom, hrebickami, holubickami papierovymi, mozno nejaky dalsi kruhacik sa vymaluje a aj Kopunek vlozi svoj kamienok :D

  Dochodci sa tam chodia jasit a tesia sa ako im fico s 30tisicovimi hodinkami rozprava vtipy a vonku placu ze maju 300€ dochodok…

  • 7.1
   blesk says:

   Pán Fuzák,
   vôbec ma nezaujímajú tie predvolebné oblbovania a zneužívania starých ľudí a plne to odsudzujem, ale mám otázku: Už ste na radnici všetci rok. Povedzte mi prosím, čo konkrétne ste pre tých starých ľudí v Trnave urobili na meste? Zlepšili ste im nejak podmienky na život? Rozšírili ste kapacitné možnosti ubytovania starých a opustených ľudí? Ja neviem o ničom. Viete, kritizovať a vysmievať sa máte právo, iba ak ste dokázali radikálne niečo viac.

   • 7.1.1
    roky says:

    Veľký súhlas …

   • 7.1.2
    J.B. says:

    Haló blesku,budíček.To čo vám nakázali straníci vypisovať?Každí inteligentní človek vie,že Bročka ešte len tento rok pripravuje rozpočet na budúci rok,čo sa kde urobí,kde sa investujú peniaze občanov Trnavy.Hlavne ľudia môžu tiež o tom rozhodovať.A to vás škre najviac,že ste mohli s peniazmi občanov si robiť čo chcete.Tak ako Jožko Pobiecký.Namiesto toho,aby dozeral na to,že má byť verejná súťaž,tak sa nechal…..Mecenáši strán,je vám zle z Bročku.Netreba tu reagovať na smeráckych a kádeháckych trolov.

    • 7.1.2.1
     blesk says:

     No pri tom pravopise “Každí inteligentní človek vie,… ” sa čudujem, že vôbec vieš čo je to rozpočet.

     • 7.1.2.1.1
      fans says:

      Hlavna vec,ze blesk vie co je rozpocet..Len stekat a stekat,vymyslat si totalne bludy.Zamysli sa nad sebou a moc o sebe rozmyslaj.Lepsia Trnava do teho!Chod na Spartak a tlieskaj tam tvojmu mecenasovi.Lebo ostatni ho vypiskaju….D

      • 7.1.2.1.1.1
       blesk says:

       Podobné rozpočty už tvorím roky. Ale ako chceš, tak ti to trochu ozrejmím: Primátor žiaden rozpočet netvorí, on jeho tvorbu iba v lepšom prípade manažuje a následne predkladá zastupiteľstvu. Rozpočet vychádza z dvoch hlavných častí a to príjmovej a výdavkovej, kde sú zohľadnené v prvom rade základné potreby chodu mesta, v druhom rade takzvané zabezpečenie prenesených kompetencií štátu na samosprávu a následne v treťom rade požiadavky z jednotlivých VMČ, ktoré predkladajú jednotlivé politické strany. Takto pripravený rozpočet ide na pripomienkovanie do jednotlivých politických klubov a po dohode následne do Mestského zastupiteľstva. Primátor ako taký nemôže z rozpočtom nič robiť, iba sa modliť aby bol rozpočet poslancami schválený. Takže chlapci na ten predražený štadión k tomu pánovi môžete ísť štekať obaja.

    • 7.1.2.2
     jozo says:

     Ako konkrétne môžu ľudia rozhodovať o rozpočte?…fandím brockovi…no zatiaľ sa iba otvara kopec tém….a chýba jasná konkrétna stratégia ako ďalej…a rok pomaličky za nami…

  • 7.2
   roky says:

   Juro ráz budeš aj ty starý …

 8. 8
  občan says:

  Keďže často navštevujem dom dôchodcov na T.Vansovej,tak viem čo tam predvádzala bývalá riaditelka,ktorá bola odvolaná.To bola hrôza.Bývalé vedenie to všetko tichúčko tolerovalo alebo sa vôbec o to nezaujímalo.A boli tam zistené závažné nedostatky!Inak by ju neodvolávali aj straníci KDH a Smeru.Ja som Bročku nevolil,ale klobúk dole ako spravil poriadok v dome dôchodcov.

  • 8.1
   džepeto says:

   len pre zaujimavost, co sa tam zistilo, ake zavazne pochybenia?

   • 8.1.1
    občan says:

    Na to sa treba spýtať poslancov alebo ľudí čo majú svojich rodičov v dome dôchodcov na T.Vansovej.Len tak bezdôvodne by svorne nehlasovali.To vie aj malé decko.

    • 8.1.1.1
     blesk says:

     Tak to si teraz zabil. Prečítaj si, čo si napísal predtým. Keď to tam často navštevuješ a nemáš tam nikoho, tak čo tam máš frajerku?

 9. 9
  občan says:

  Hlavne sa zamysli nad sebou,keď nevieš uznať kvality človeka,ktorý niekde spravil poriadok.Písal som to vo všeobecnosti.Potom čo čítam tvoje výplody,tak budeš typ človeka,ktorý na všetko len nadáva.no mal by si cvičiť jógu.Pomáha…zregenerovať.

  • 9.1
   blesk says:

   Nie, ty si doslovne napísal “Keďže často navštevujem dom dôchodcov na T.Vansovej,tak viem čo tam predvádzala bývalá riaditelka,ktorá bola odvolaná.To bola hrôza.Bývalé vedenie to všetko tichúčko tolerovalo alebo sa vôbec o to nezaujímalo.A boli tam zistené závažné nedostatky!Inak by ju neodvolávali aj straníci KDH a Smeru.Ja som Bročku nevolil,ale klobúk dole ako spravil poriadok v dome dôchodcov.” Ja neviem čo ta riaditeľka mala za ušami, ale ty si klamal a tam ta kvalita človeka začína aj končí.

 10. 10
  obcan says:

  Klamar si ty,lebo tu vypisuje bludy.Cesta na Rybnikovej je dobre prejazdna,ale asi niekto ma triasku a potom je velmi nervezny.Pekne zhlboka dychaj,ale poriadne,aby sa ti nieco nestalo.Mal by si navstivit psychologa,urcite ti pomoze.Niekto moze navstevovat rozne zariadenia aj pre ine dovody.

  • 10.1
   blesk says:

   Chlapče v pondelok to bola na tej Rybníkovej jedna katastrofa. V utorok sa predĺžil interval zelenej a taktiež veľa vodičov sa začalo tejto križovatke automaticky vyhýbať, čo ma za následok zintenzívnenie iných komunikácií.
   PS: Dnes si v dome dôchodcov na T. Vansovej bol?

 11. 11
  andrej says:

  Ja prechadzam cez tieto ulice denne a ze by boli nejake problemy som nejako nepostrehol.Dobre napisal Bleskovi pan Fuzak,ze cesta sa zacala robit az po dokonceni City Areny.Trochu rozumu a menej nervozity prajem na cestach.

 12. 12
  haserik says:

  ak neni rybnikova teraz upchata smerom od “zeleneho kricku” po bucansku krizovatku tak potom neviem ako vyzera kolona aut, ci ides rano doobeda alebo poobede kolony su az po stefanikovu …:-(((((, ale o to nejde zaujimalo by ma preco sa nebude robit aj od sapcinskej ???

  • 12.1
   5ulo says:

   Kolony tam byvaju kazdy pracovny den aj bez rekonstrukcie krizovatky. Jasne, ze mensie, ale velmi casto sa mi stalo, ze som na zelenom kricku stal v kolone.
   Od Spacinskej sa nebude robit pravdepodobne kvoli tomu, ze ta nie je tak vytazena ako ostatne tri smery. Podla mna by nebolo na skodu mysliet dopredu uz teraz, kym budu rozmrdane vsetky ostatne strany. Rolety (aj ked male) su aj na spacinskej.

  • 12.2
   tono says:

   Ráno o 01:20 hod. bola určite upchatá……..D Haserik bude Blesk-Táraj.

 13. 13
  blesk says:

  No vidíš Tonko, keby si bol o 01:20 hod. ležal v posteli, teraz by si bol vyspatý a nevypisoval by si tu hlúposti.

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.