reklama

Po Veľkej noci začne rekonštrukcia odbočovacích pruhov svetelnej križovatky

Po Veľkej noci začne spoločnosť City Arena PLUS s rekonštrukciou križovatky ulíc Kollárova – Sladovnícka – Spartakovská – Hlboká. Stavebné práce potrvajú jeden mesiac.

Investor od utorka 29. marca do 30. apríla zrealizuje rekonštrukciu resp. výstavbu troch odbočovacích jazdných pruhov na svetelnej križovatke.

Pruhy budú rekonštruovať postupne.

Ako vyplýva z textovej časti povolenia uzávierky, ktoré vydalo mesto Trnava, ako prvý začne investor realizovať pruh z Kollárovej ulice na Sladovnícku, potom príde na rad odbočovací pruh zo Sladovníckej na Spartakovskú a napokon zo Spartakovskej na Hlbokú ulicu.

krizovatka-uzavierka
Križovatka Kollárova – Sladovnícka – Spartakovská – Hlboká

Stavebné práce budú z dôvodu bezpečnosti cestnej premávky prebiehať aj v nočných hodinách v čase od 23.00 h do 06.00 h.

Uzavreté úseky odbočovacích jazdných pruhov:

z ulice Kollárova na ulicu Sladovnícka v dĺžke cca 80 m
z ulice Sladovnícka na ulicu Spartakovská v dĺžke cca 60 m
z ulice Spartakovská na ulicu Hlboká v dĺžke cca 70 m

Obchádzkové trasy sú navrhnuté nasledovne:

Obchádzka uzavretého pravého odbočenia z Kollárovej na Sladovnícku bude z Kollárovej priamo na Spartakovská, Sasinkovu, Bernolákovu a späť na Sladovnícku – v dĺžke približne 1140 m.

Obchádzka pravého odbočenia zo Sladovníckej na Spartakovskú bude zo Sladovníckej na Bernolákovu a cez Sasinkova ulicu na Spartakovskú alebo Vladimíra Clementisa – v dĺžke asi 840 m.

Obchádzková trasa uzavretého odbočenia zo Spartakovskej na Hlbokú je riešená prejazdom okolo objektu Mc Donald’s a čerpacej stanice OMV smerom na Hlbokú ulicu – v dĺžke asi 180 m.

Cez uzavretý úsek odbočovacieho jazdného pruhu z Kollárovej ulice na Sladovnícku bude umožnený prejazd pre autobusy prímestskej a Mestskej autobusovej dopravy a vozidlám stavby.

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2016 20:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Po Veľkej noci začne rekonštrukcia odbočovacích pruhov svetelnej križovatky”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.