reklama

Pripravuje sa rekonštrukcia povrchov križovatky Rybníková-Hlboká, vodičov čakajú obmedzenia

Mesto Trnava sa púšťa do rekonštrukcie povrchov na svetelnej križovatke ulíc Rybníková – Hlboká – Bučianska – Špačinská. Stavebné práce si približne do druhej polovice novembra vyžiadajú zmeny v organizácii dopravy a vodičov čakajú obmedzenia.

Podľa informácií úseku dopravy na mestskom úrade počas rekonštrukcie budú na križovatke čiastočné uzávierky, križovatka bude prejazdná s obmedzeniami v závislosti od postupu prác.

„Uzavretý bude vždy jeden jazdný pás a cestná premávka bude vedená po druhom vedľajšom – susednom jazdnom pruhu,“ informuje úsek dopravy.

krizovatka-beton-4

ILUSTRAČNÉ FOTO

Stavebné práce začnú na Rybníkovej a Bučianskej ulici, následne sa presunú na Hlbokú.

Vetva križovatky na Špačinskej ceste zatiaľ rekonštruovaná nebude.

„Na križovatke bude použitý vibrovaný betón, ktorý je podstatne trvácnejší a odolnejší ako doteraz bežne používané materiály,“ poznamenal vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

Obchádzkové trasy

Obchádzková trasa pri uzávierke odbočovacieho jazdného pruhu na Hlbokej smerom na Bučiansku ulicu bude vedená cez Starohájsku na ulicu Vladimíra Clementisa a Bučiansku.

Obchádzková trasa pri uzávierke odbočovacieho pruhu na Bučianskej ulici smerom na Špačinskú cestu bude z ulice Vladimíra Clementisa a Bučianskej usmernená na Veternú ulicu, z ktorej bude obchádzka smerovať cez Okružnú ulicu na Špačinskú cestu.

Rekonštrukcia sa dotkne aj zmeny režime svetelnej križovatky. Mesto Trnava preto prosí vodičov aby sa pripravili aj na zmenu svetelnej signalizácie, ktorá bude upravená podľa jazdných pruhov.

Ulož ako PDF
Napísal 20. októbra 2015 9:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pripravuje sa rekonštrukcia povrchov križovatky Rybníková-Hlboká, vodičov čakajú obmedzenia”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.