reklama

Cestári opravujú úsek z Trstína do Trnavy, vodičov čakajú obmedzenia

Polícia upozorňuje vodičov na prebiehajúcu rekonštrukciu cesty medzi Trnavou a Trstínom.

Na viacerých úsekoch je vyfrézovaná vrchná asfaltová vrstva a maximálna povolená rýchlosť je obmedzená na 50 km/h.

V obci Boleráz je v súčasnosti nainštalované prenosné svetelné značenie a doprava je presmerovaná do jedného jazdného pruhu. Žiadame vodičov o ohľadoplnosť, rešpektovanie dopravného značenia a z dôvodu odľahčenia dopravy pripomíname možnosť využitia obchádzky cez Dolnú a Hornú Krupú,“ upozornil krajský policajný hovorca Michal Hanus.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Investorom opravy úseku Trstín – Trnava je Slovenská správa ciest. V rámci projektu rekonštrukcií ciest I. triedy nazvaného Eliminácia bezpečnostných rizík na cestách I. tried sa nedávno uskutočnili rekonštrukcie juhovýchodného obchvatu aj úseku Hrnčiarovce nad Parnou – Cífer.

V rámci projektu Slovenská správa ciest vďaka rekonštrukcii po vyfrézovaní položí nové povrchy, zlepší vodný režim cestného telesa, plánuje inštalovať nové štrukturované plastové vodorovné značenie, osadiť merače rýchlosti, teplôt, meteostanice, cestné gombíky, plašiče zveri, zvodidlá a umiestniť zvislé dopravné značenie podľa najnovších predpisov.

Ulož ako PDF
Napísal 7. augusta 2012 8:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.