reklama

Cestári opravia juhovýchodný obchvat, rekonštrukcia potrvá do polovice júla

Ako sme informovali 23. mája, Slovenská správa ciest bude postupne v rámci projektu opráv ciest I. triedy nazvaného Eliminácia bezpečnostných rizík na cestách I. tried realizovať aj rekonštrukciu ciest v okolí Trnavy.

V máji odštartovala obnova cesty medzi Hrnčiarovcami nad Parnou a Cíferom, už onedlho začne aj rekonštrukcia juhovýchodnej časti obchvatu Trnavy.

Slovenská správa ciest získala dnes, v utorok 5. júna, od Krajského úradu pre cestnú dopravu a komunikácie v Trnave oficiálne povolenie na čiastočnú uzávierku cesty v dĺžke 4,1 kilometra.


Dopravné obmedzenia na obchvate potrvajú približne mesiac

ILUSTRAČNÉ FOTO

Z materiálu vyplýva, že obmedzenia súvisiace s obnovou povrchov na obchvate potrvajú od 20. júna do 13. júla 2012.

Premávka bude presmerovaná po voľnom jazdnom pruhu komunikácie použitím prenosného dopravného značenia a dopravných zariadení, obchádzka úseku preto nie je potrebná,“ uvádza sa v rozhodnutí úradu.

V rámci komplexnej obnovy dôležitých dopravných tepien, vrátane úsekov Hrnčiarovce – Cífer, Trnava – Trstín a juhovýchodný obchvat plánuje Slovenská správa ciest po vyfrézovaní položiť nové povrchy, zlepšiť vodný režim cestného telesa, inštalovať nové štrukturované plastové vodorovné značenie, osadiť merače rýchlosti, teplôt, meteostanice, cestné gombíky, plašiče zveri, zvodidlá a umiestniť zvislé dopravné značenie podľa najnovších predpisov.

Ulož ako PDF
Napísal 5. júna 2012 12:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cestári opravia juhovýchodný obchvat, rekonštrukcia potrvá do polovice júla”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.