reklama

Cestári sa pustia do opravy Bučianskej cesty a Zeleného kríčka

Slovenská správa ciest bude pokračovať počas najbližších dvoch dní v avizovaných opravách komunikácií na území mesta.

V piatok 14. a sobotu 15. septembra budú cestári frézovať poškodenú komunikáciu a klásť nový asfaltový koberec na Bučianskej ceste v úseku od križovatky ulíc Hlboká – Rybníková – Špačinská – Bučianska po okružnú križovatku na Vodárni.

O týždeň sa presunú Zelený kríček, opravovať budú aj a úsek pri križovatke ulíc Šrobárova – Hospodárska – T. Vansovej.

ILUSTRAČNÉ FOTO

V druhej polovici augusta Slovenská správa ciest opravila asi 80 – metrový úsek cesty na Dohnányho ulici od železničného podjazdu po križovatku Hospodárska – Kollárova.

Opravu dôležitých komunikácií zo strany Slovenskej správy ciest požaduje mesto Trnava. Samospráva získala 1. júna cesty I. triedy do vlastnej správy.

Ešte predtým, ako ich prevezme aj do svojho majetku, žiada od SSC opravu viacerých nosných úsekov.

Všetky požiadavky mesta nebudú splnené na sto percent, pretože SSC v súčasnosti nedisponuje dostatočnými finančnými zdrojmi na celkovú investíciu,” sprostredkoval vedúci odboru dopravy na Mestskom úrade v Trnave Marián Novák.

Mesto Trnava žiada vodičov o zhovievavosť a trpezlivosť pri dopravných obmedzeniach.

Ulož ako PDF
Napísal 14. septembra 2012 10:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cestári sa pustia do opravy Bučianskej cesty a Zeleného kríčka”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.