reklama

Historický titul pre dorastenky Viktórie

Stolnotenisové družstvo dorasteniek KST Viktória, ako víťaz najvyššej extraligovej súťaže, malo právo usporiadať finálový turnaj o majstra SR, ktorý sa uskutočnil v sobotu 11. júna 2016.

Tak, ako Trnavčanky suverénne ovládli tohoročnú dlhodobú súťaž, tak ovládli aj súboje o titul. Valaliky zdolali 6:3, Ružomberok 6:1, Michalovce na turnaj nepricestovali. Dievčatá v zložení Tatiana Kukuľková, Natália Grigelová a Zuzana Peková majú za sebou náročnú sezónu najmä čo sa týka zdravotných problémov, ani to ich však nezastavilo pred ziskom titulu.

„Turnaj sa mal konať v našej herni na ZŠ Spartakovská v Trnave, no tá je už dlhšiu dobu v rekonštrukcii. Preto sme využili ponuku Nitry odohrať turnaj u nich. V minulosti naše dievčatá už viackrát siahali po titule, no vždy nám o kúsok ušiel. Tento raz to vyšlo. Úspech to je o to väčší, že v  kategórii družstiev dorasteniek je to pre Trnavu titul premiérový,“ komentoval predseda Viktórie Štefan Peko.

Ivan Peko

viktoria-sttenis-tt
Selfie majsteriek Slovenska: zľava Zuzana Peková, Natália Grigelová a Tatiana Kukuľková

Ulož ako PDF
Napísal 16. júna 2016 21:28. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.