reklama

Dom nábytku Domino postavia na Zavarskej ceste

domino1V polovici augusta začali prípravné práce výstavby nákupného centra Domino v Trnave na Zavarskej ceste. Objekt bude lokalizovaný oproti veterinárnej kliniky za Strednou poľnohospodárskou školou. Investorom projektu je spoločnosť IN VEST zo Šale. Stavebné práce na projekte plánuje spoločnosť IN VEST začať v septembri 2007, s ukončením prác sa predpokladá niekedy začiatkom leta 2008. V Domine bude dominovať najmä ponuka nábytkou, stavebných materiálov a doplnkov.
Dvojpodlažné obchodné centrum vyrastie na ploche približne 4000 metrov štvorcových, zamestnanie v ňom nájde asi stovka ľudí. Predpokladané investičné náklady majú dosiahnuť 90 miliónov korún. Na spomínanom území dnes možno sledovať pomerne čulý stavebný ruch. Len nedávno tu otvorila novú prevádzku spoločnosť Stavmat IN, v prípravnom konaní sú aj ďalšie investičné projekty súkromných firiem. Pred časom sa na Zavarskú cestu presťahoval predajca vozidiel Citroen či spoločnosť AutoGlas či Hagardhal.

Foto: in vest

Ulož ako PDF
Napísal 16. júla 2007 12:44. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dom nábytku Domino postavia na Zavarskej ceste”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.