reklama

Na Zavarskej ceste budú rozširovať komerčnú zónu

Spoločnosť IN VEST rozbieha prípravu 3. etapy komerčno-obchodnej zóny na Zavarskej ceste.

V dotyku juhovýchodnej časti obchvatu bude pre podnikateľské subjekty k dispozícii viac ako 17-tisíc metrov štvorcových pozemkov.

Podľa informácií Andreja Matysa zo spoločnosti Neoreal, ktorá je exkluzívnym predajcom pozemkov, realizácia inžinierskych sietí má odštartovať v júni 2013.

poz-zavarska-3etapa
Pohľad na pozemky vyčlenené pre 3. etapu komerčno-obchodnej zóny na Zavarskej

V rámci tretej etapy pripraví investor všetky inžinierske siete ako sú komunikácie, odkanalizovanie, zásobovanie vodou, plynom, elektrickou energiou, ako aj predĺženie súčasnej komunikácie, ktorá vedie od hlavnej cesty popri obchodnom centre Domino v smere k obchvatu,” uviedol A. Matys.

V nedávnej minulosti vyrástli v lokalite pri Zavarskej ceste okrem obchodného centra Domino aj objekty pre obchod, služby, logistiku, skladovanie či administratívu.

zavarska-3etapa
Plánované rozdelenie pozemkov

V rámci 3. etapy komerčno-obchodnej zóny budú k dispozícii na predaj pozemky s rozlohou od 2400 do 5300 metrov štvorcových.

Investor chce menšie pozemky predávať za cenu 70 eur/m2, väčšie pozemky budú k dispozícii za 60 eur/m2.

Ulož ako PDF
Napísal 23. januára 2013 11:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

6 komentárov pre “Na Zavarskej ceste budú rozširovať komerčnú zónu”

 1. 1
  Mihoč says:

  No, to je presne vedla toho miesta, kde ludia prechadzaju cez kolajnice peso alebo aj s bicyklom. Nebolo by od veci, keby tu investor postavil nejaky prechod. Staci nam taky uzky pre dvoch ludi, so signalizaciou. Dakujeme.

  • 1.1
   Marek says:

   V ramci zvysovania tratovej rychlosti na 160 km/h sa museli vsetky krizovania trate s inymi komunikaciami prerobit na mimourovnove. Takze ak si tvoju “poziadavku” nemyslel ironicky tak som sa vazne pobavil….”zeleznicny prechod pre dva bicykle so signalizaciou” :-DDDD

   • 1.1.1
    Mihoč says:

    Som rád že si sa pobavil :) Ale ja si tam naozaj viem prestaviť taký prechod. K tým križovaniam – medzi Trnavou a Cíferom je železničné priecestie s úzkou asfaltovou cestou a je tam aj signalizácia a rampy. Keď sa chce, dá sa asi spraviť aj výnimka.

 2. 2
  martin says:

  Rozšírenie komerčnej zóny? Držím palce, ale ak to dopadne tak , ako s shopping centerom , tak už strácam všetky ilúzie.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.