reklama

Lokality IBV Za traťou a Pekné pole sa budú rozširovať

Lokalita novej individuálnej bytovej výstavby Pekné pole situovaná na okraji miestnej časti Kopánka sa má v budúcnosti rozširovať.

Práve v týchto dňoch sa môže verejnosť zoznámiť na mestskom úrade s urbanistickou štúdiou štvrtej etapy. Na pozemkoch medzi Krupskou, Ustianskou a Hviezdou ulicou by mohlo v budúcnosti vyrásť približne 60 až 70 nových rodinných domov.
V prvej fáze IV. etapy je navrhnutých viac ako 30 pozemkov s priemernou výmerou od 600 do 700 m². Rovnaký počet rodinných domov by mohol vzniknúť na Peknom poli v druhej fáze štvrtej etapy.

Ilustračné osadenie pozemkov v rámci IV. etapy IBV Pekné pole na Kopánke

Komplexný výkres návrhu urbanistickej štúdie je vystavený vo vývesnej skrinke pred Mestským úradom v Trnave na Trhovej č. 3 a zverejnený na internetovej stránke mesta Trnava. S kompletnou dokumentáciou sa môže verejnosť oboznámiť na odbore územného rozvoja a koncepcií.
Verejnoprávne prerokovanie návrhu urbanistickej štúdie IBV Pekné pole IV sa uskutoční v stredu 14. septembra o 10. hodine v zasadacej miestnosti Mestského zastupiteľstva na prízemí trnavskej Radnice.

Ďalšie rozširovanie vo forme výstavby nových rodinných domov čaká aj lokalitu Za traťou pri Kamennom mlyne. V rámci štvrtej etapy je naplánovaných približne 150 pozemkov. Investor tu v súčasnosti pokračuje v budovaní kompletnej infraštruktúry.

IBV Za traťou 4 sa má rozprestierať na celkovej ploche 18 hektárov

Záujemcom o bývanie neďaleko Trnavy sú k dispozícii aj lokality Na výslní v Bielom Kostole v susedstve projektu Parnas, kde začnú stavať moderné nízkoenergetické rodinné a vilové domy, či Na Pažiti v Špačinciach, len 4 km od Trnavy.
Po ukončení výstavby inžinierskych sietí tu investor ponúka vyše 70 pozemkov s výmerou od  575 do 1050 metrov štvorcových.

Na výslní v B. Kostole

Na Pažiti v Špačinciach


Ulož ako PDF
Napísal 30. augusta 2011 8:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

4 komentáre pre “Lokality IBV Za traťou a Pekné pole sa budú rozširovať”

 1. 1
  matkotejko says:

  nee podla toho obrázku zastavania pekné pole mi zaberiete miesto kde venčím psa :(( btw chcel by som sa aj touto cestou spýtať na nákupné centrum trnava park pri baumaxe, nejako je okolo toho ticho, žiadne stroje, žiadny stavebný ruch, počul som že investor už od toho upustil, je na tom niečo pravdy?

  • 1.1
   ttss says:

   toto zaujíma aj mňa

   • 1.1.1
    maylo says:

    mna to vobec nezaujima.. co bude s tym nakupnym centrom..mate ich tu malo?ak ano v BA su dalsie..

    A cudujem sa ze sa ta vystavba domov tak rozvija kto to bude furt kupovat nechapem to.. ale asi zijem v inej dobe ..

 2. 2
  ... says:

  Chudaci ludia v tychto castiach mesta. MHD je obcasnik . Tak ak deti studuju na opacnom konci mesta. Alebo v centre sa nachdia pesi za tie roky. Zvladt v zime to bude fajn. Alebo este viac aut potrebujeme ? Cesty rozsirit tinajsi nedokazu a ta cesticka v kukuricnom poli “obchvat mesta” v tychto parametroch je len docasne riesenie. T. Z . Ziadna vyhra tieto lokality na vyvanie mladych…

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.