reklama

Lokality IBV Za traťou a Pekné pole sa budú rozširovať

Lokalita novej individuálnej bytovej výstavby Pekné pole situovaná na okraji miestnej časti Kopánka sa má v budúcnosti rozširovať.

Práve v týchto dňoch sa môže verejnosť zoznámiť na mestskom úrade s urbanistickou štúdiou štvrtej etapy. Na pozemkoch medzi Krupskou, Ustianskou a Hviezdou ulicou by mohlo v budúcnosti vyrásť približne 60 až 70 nových rodinných domov.
V prvej fáze IV. etapy je navrhnutých viac ako 30 pozemkov s priemernou výmerou od 600 do 700 m². Rovnaký počet rodinných domov by mohol vzniknúť na Peknom poli v druhej fáze štvrtej etapy.

Ilustračné osadenie pozemkov v rámci IV. etapy IBV Pekné pole na Kopánke

Komplexný výkres návrhu urbanistickej štúdie je vystavený vo vývesnej skrinke pred Mestským úradom v Trnave na Trhovej č. 3 a zverejnený na internetovej stránke mesta Trnava. S kompletnou dokumentáciou sa môže verejnosť oboznámiť na odbore územného rozvoja a koncepcií.
Verejnoprávne prerokovanie návrhu urbanistickej štúdie IBV Pekné pole IV sa uskutoční v stredu 14. septembra o 10. hodine v zasadacej miestnosti Mestského zastupiteľstva na prízemí trnavskej Radnice.

Ďalšie rozširovanie vo forme výstavby nových rodinných domov čaká aj lokalitu Za traťou pri Kamennom mlyne. V rámci štvrtej etapy je naplánovaných približne 150 pozemkov. Investor tu v súčasnosti pokračuje v budovaní kompletnej infraštruktúry.

IBV Za traťou 4 sa má rozprestierať na celkovej ploche 18 hektárov

Záujemcom o bývanie neďaleko Trnavy sú k dispozícii aj lokality Na výslní v Bielom Kostole v susedstve projektu Parnas, kde začnú stavať moderné nízkoenergetické rodinné a vilové domy, či Na Pažiti v Špačinciach, len 4 km od Trnavy.
Po ukončení výstavby inžinierskych sietí tu investor ponúka vyše 70 pozemkov s výmerou od  575 do 1050 metrov štvorcových.

Na výslní v B. Kostole

Na Pažiti v Špačinciach


Ulož ako PDF
Napísal 30. augusta 2011 8:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Lokality IBV Za traťou a Pekné pole sa budú rozširovať”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.