reklama

IBV Pekné pole rozšíri ďalšia etapa o 55 rodinných domov

Návrh urbanistickej štúdie IBV Pekné pole V budú schvaľovať mestskí poslanci na utorňajšom rokovaní zastupiteľstva.

Piata etapa výstavby rodinných domov na okraji Trnavy za Kopánkou je zo severnej a južnej strany ohraničená novou výstavbou z predchádzajúcich fáz, zo západnej strany pokračovaním ulice J. Hlúbika, z východnej strany je ohraničená ochranným pásmom Krupskej cesty.

Urbanistická štúdia počíta s výstavbou 55 rodinných domov, nich bude 43 samostatne stojacich a 6 dvojdomov.

pekne-pole-V
Umiestnenie projektu Pekné pole V

pekne-pole-etapy
Prehľad etapizácie výstavby na Peknom poli

Počet vymedzených parciel nie je možné zväčšovať ich delením. Zlučovanie viacerých parciel do väčšieho celku je možné. Na každej vytvorenej parcele je možné umiestniť jeden rodinný dom.

Urbanistická štúdia bude po schválení mestským zastupiteľstvom podkladom pre územné rozhodovanie, nové členenie a funkčno-priestorové usporiadanie riešeného územia, ako aj pre spracovanie následných stupňov dokumentácie pre územné a stavebné konania.

Pekné pole je jednou z nových lokalít individuálnej bytovej výstavby v Trnave.

Ďalší rozvoj v podobe výstavby nových rodinných domov na území Trnavy možno očakávať aj v lokalite Za traťou, investori plánujú výstavbu aj v rámci IBV Kamenný mlyn (400 bytových jednotiek – rodinné domy, viladomy a polyfunkčné objekty) či v ďalšom pripravovanom projekte IBV Rybník, kde plánujú postaviť 120 až 140 rodinných domov.

Ulož ako PDF
Napísal 17. februára 2014 9:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “IBV Pekné pole rozšíri ďalšia etapa o 55 rodinných domov”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.